2737
2739
عنوان

میخوام خودمو بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1463 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی من اگه زمانی دختر داشته باشم با خون دل بزرگش کنم و به سن ازدواج برسونمش بعد واسه پسر غریبه مردم که تازه از راه رسیده بگه میخوام خودکشی کنم خودم زودتر میکشمش

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2728

ممکنه با قرص نمیری و بزنه قسمتی از بدنتو فلج کن یا بری کما 

اتفاقی هم ب کسی نمیفته جز خودت ک تا عمر داری افسوس میخوری ک خودمو فلج کردم 

توک تحمل سختی رو نداری چطور میخواستی ازدواج کنی .

پس فردا هم شوهره بگه بکش کنار بگی خودمو میکشم  

واقعا ک😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

7 سال پیش احساس میکردم بدون اون نمیتونم زندگی کنم از هزار کیلومتر فاصله بهم رسیدیم ولی اونقد بچه بازی دراورد اونقد عادتهای بد از خودش نشون داد اونقد بی احساسی در آورد بخاطر خواهرش دست روم بلند کرد الان واقعا از دلم رفته دیگه دوستش ندارم . شاید تو هم با اون به جایی میرسیدی که من با یه طفل معصوم رسیدم. دلتو بده به خدا