2737
2734
عنوان

خیلی روزایه سختی رو دارم میگذرونم

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 28 پست
هرکاری بگی کردم،شوهرمم کارگره تازه ازصاحب کارش پول گرفته و اجاره خونه و قسطارو داده چیزی نموند دیگه

چی بگم خدا خودش کمکمون کنه

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکارکنم دخترم تب داره.....خدایا

عزیزم ابو به حدی که میخوای حمومش کن یعنی ولرم رو به گرم بریز تو یه لگن و یه تنضیف یا پارچه ی نخی تمیز بگیر و پاشویه ش کن. بذار زیر بغل و رو کشاله های رانش. تب بر بده بهش

چرا نميتونى قرض كنى؟

بخاطر بحثای خونوادگی

و یکمم بخاطر غرور 

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
2731
خیلی حس بدیه منم دخترم تب داره یه داداش دارم ازش کمک خواستم اما خانومش بدجور دلمو شکست،منم ک دیگه کس ...

نمیدونم جرا بعضی ادما اینقد بدجنسن من با برادر شوهرم قهرم ولی باز حاضر نیستم تو رابطه برادری شوهرم و داداشش دخالت کنم 😑

اره واقعا الان طعم بی پولیو میفهمم 

دوم اردیبهشت همه سود پولمو دادم بابت یه ماجرایی

الان با ۱۰۰ هزار تومن دارم زندگانی میگذرانم 😥😥😥

تا دوم خرداد هم باید باهمین سر کنم

البته مجردم ولی از بابامم نمیتونم بگیرم وگرنه میپرسه پس سودا چی شد😭😭😭😭😭😭

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2738
نمیدونم جرا بعضی ادما اینقد بدجنسن من با برادر شوهرم قهرم ولی باز حاضر نیستم تو رابطه برادری شوهرم و ...

بعضیا پستن و عقده ای 

واقعا یه نفر چقدر میتونه بی رحم باشه

استارتر عزیز از خدا میخوام مشکلت به زودی حل بشه و خدا دلتونو شاد کنه عزیزم. 

ممنونم عزیزم انشالله.....انشالله برا همه

بردمش،یه شربت ایتامینوفن داشتم میدادم بهش ولی تاثیری نداشت،خیلی میترسم

یه شیاف بذار براش. و مرتب پاشویه ش کن. بیشت دقیقه مداوم پاشویه کن و بعد ده دقیقه صبر کن. دوباره تبشو بگیر. انقد ادامه بده تا تبش قطع بشه. ولی اگه دیدی جواب نمیده ببرش دکتر حتما. البته نمیدونم دخترتون چندسالشه. وگرنه ایبوپروفنم میتونید بدین. 

یه شیاف بذار براش. و مرتب پاشویه ش کن. بیشت دقیقه مداوم پاشویه کن و بعد ده دقیقه صبر کن. دوباره تبشو ...

عزیزم دیگه داروی دیگه ای ندارم،فکرکنم تبش عفونتیه چون علائم سرماخوردگی نداره،نمیدونم چیکارکنم میترسم تنهام شوهرمم تا فرداشب نمیاد خونه سرکاره

عزیزم دیگه داروی دیگه ای ندارم،فکرکنم تبش عفونتیه چون علائم سرماخوردگی نداره،نمیدونم چیکارکنم میترسم ...

پس باید چک بشه اگه عفونت باشه باید انتی بیوتیک مصرف کنه. ولی فعلا با همین استامینوفن و این روش پاشویه تلاش کنید. ان شالله جواب میده. لااقل فعلا تبشو بند بیارین تا فردا