2733
2734
عنوان

موهام نارنجی شد😭😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دکلره کردم برا اولین بار رنگ قرمز فشن زدم با دوتا حموم افتاد نارنجی شدم عاقا همه مسخره میکردن ال ...

نمیدونم چرا ایرانیا هر رنگی که به قرمزی یا نارنجی بزنه میگن زشته و مسخره میکنن دیگه کار ندارن به طرف میاد یا نه😒

واقعا؟؟؟؟ بعد رنگ سرطان زا نیست؟؟

هر دو هم رنگ هم حنا هندی سرطان زاس. تو اینترنت سرچ کنید. حنا معمولی با وسمه رنگ سیاه میده نسبتشون یک به چهار البته چند بار باید تکرارش کنید تا تیره بشه

نمیدونم چرا ایرانیا هر رنگی که به قرمزی یا نارنجی بزنه میگن زشته و مسخره میکنن دیگه کار ندارن به طرف ...

اره والا همه مسخره میکردن.البته بهم نمی اومد خودم اعتراف میکنم اما از این بدم میاد وقتی طرف یه چیز بد میزنه همه مسخره میکنن اما وقتی یه چیز قشنگ میزنه لال میشن انگار نمیتونن تعریف کنن فقط بلدن مسخره کنن

2738
😂😂😂😂عاقاااااا  

سلام . از عطاری رنگ گیاهی ابریشم بگیرید رنگ قهوه ای تیره متوسط عالیه و رنگ میکیره خیالتون راحت . بازم خواستید بیشتر اطلاعات بگیرید با شماره مشاورشون تماس بگیرید09900373400 مشاوره محصولات ابریشم  

اینم پیج اینستاگرام : abrishamco