2737
2739
عنوان

یه راه عالی برا کهنه بچه 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3591 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نکنم من سونوهم که میرفتم دکتر سونو میگفت خیلی خوش شانس باشی نی نیات تا سی شش هفته صبر کنن چون رحم ظرفیتش واس دوتا نی نی کمه دیگه اکثرا تو دوقلویی هفته سی شش کیسه ابشون پاره میشه ولی اکه شرایطشون خوب باشه نهایت تا سی هفت هفته صبرمیکنن  چون بعد اون جفت کاراییشو از دست میده

دوستان ببخشید به خاطر بچه ها نمیتونم پیامها رو بخونم جواب بدم خیلی ها منظورمو متوجه نشدن چسبش نر و ماده هست خراب نمیشه جنس پوشک پلاستیکه نمیذاره آب بده و پوشک خالی به عنوان نگهدارنه کهنه هستش یعنی کهنه بچه رو نگه میداری کاری که با مشما یا شورت سخته برا خالی کردنش هم دست شوهرتون بدین 😁 من یه دونه رو برا احتیاط امتحان کردم عالیه خیلی خوب کهنه رو نگه میداره و چون سبکه بچه اذیت نمیشه فقط بایستی زود زود کهنه رو عوضش کنین که هرق سور نشه. 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2731
اره عزیزم سزارین شدم.شیرم کافی نیست شیرخشک میدم یعنی بهتره بگم اصلا شیر ندارم فقط سینمو میدم بخورن ک ...

منم همین وضعیتو دارم  البته زود زایمان کردم اولاش در حد چند قطره بود با آب گرم ماساژ بده گندم بپز بخور بلغور،  پیاز تو روغن زرد تفت بده بخور ، تا میتونی مایعات و شیر و چایی کمرنگ بخور، دلستر مالت سینتو ماساژ بده من با این کارها روزی حدود ۲۰ سیسی با سرنگ شیر میکشم هر چند خیلی در  داره قبلش هم حتما بچه سینتو بمکه هم برا پیوند عاطفی هم باعث ترشح شیر میشه ، رازیانه و شیر افزا هم خوبه 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

حالا هر کسی نظری داره بچه هام خدارو شکر نسبتا آرومن ولی من کمبود خواب دارم کارو به شوهرم واگذار کردم اونم با دل و جان انجام میده البته زباد هم چندش نیست یه پوشک نسبتا تمیزو خیس میکنی و خالی میکنی کثیفهارو کلا دور میندازی باز ممکنه از ۲۰ نفر یکی حاضر باشه این روشو امتحان کنه و خوبه همچین ایده یو به اشتراک بذاری .

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
حالا هر کسی نظری داره بچه هام خدارو شکر نسبتا آرومن ولی من کمبود خواب دارم کارو به شوهرم واگذار کردم ...

عزیزم شما بودی گفتی سابقه چندقلویی تو خانواده نداشتین ولی باتغذیه دوقلو باردارشدین??

عزیزم شما بودی گفتی سابقه چندقلویی تو خانواده نداشتین ولی باتغذیه دوقلو باردارشدین??

نه عزیزم سابقه داریم ولی تقویت هم کردیم نمیدونم بیشتر خطای کدومش هست 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2738