2733
2734
من نه تا حالا فال گرفتم نه می گیرم نه اعتقاد دارم  تنها چیزی که بهش معتقدم خودم خدای خودم و تو ...

اونکه صدالبته همه چیزدست خداست... 

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند....!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا انقد ساده ای تو

چراساده...😑 اخه بعضی چیزهاش واقعا شد... مثلا ما به سختی بعدهفت سال زندگی یه تیکه زمین خریدیم ینفرفال قهوه گرفت پارسال گفت چیزیکه قصد فروش داری نفروش ضرره. اما همسرم بیکارشده بود هم تا زمین خریدیم دوماه بعدش اینقدردلم سوخت  مجبورشدیم بفروشه که بزنه به کار. اما هم سه چهارماه بعدش مملکت پوکید وگرونیا وچندبرابر شدن همه چیز شروع شد خیلی ضررکردیم یاحتی گفت یه جوون توفامیل فوت میکنه باعث شوکه شدن همه میشه که پسردایی همسرم سریه شوخی بچه گانه تودورهمیشون باتفنگ شکاری کشته شد. بهم گفت توجوونی خیلی سختی میکشی اما دوران پیریت خوبه. گفت بچت ات خیلی خون دماغ میشه که درست بود

چراساده...😑 اخه بعضی چیزهاش واقعا شد... مثلا ما به سختی بعدهفت سال زندگی یه تیکه زمین خریدیم ینفرفا ...

نمی دونم والا فال نگرفتم نمی دونم ان شاءالله حل بشه مشکلت

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
2740
نمی دونم والا فال نگرفتم نمی دونم ان شاءالله حل بشه مشکلت

انشاالله. زندگیم خوبه شوهرمو بچه هامو باجون ودل دوستشون دارم. فقط فشار اقتصادی بدجور داره فشاروارد میکنه ازاین لحاظ یکم خسته شدم. همش حسرت میخورم اگه شوهرم بیکارنشده بود وزمینو نفروخته بودیم باقیمت الانش میشد یه اپارتمان نقلی خرید وازاین سرگردونی درمیومدیم. چی میشه کرد بازم شکر ازاین بدترنشده خدا برام حفظشون کنه که تنها دلخوشی وامیدام تو این مملکتن. خدا ریشه ظلمو بسوزونه... انشاالله مشکلات همه حل بشه. وهمه موفق وسلامت ودلخوش باشن...

انشاالله. زندگیم خوبه شوهرمو بچه هامو باجون ودل دوستشون دارم. فقط فشار اقتصادی بدجور داره فشاروارد م ...

مشکل اقتصادی همه داریم والا داریم بدبخت میشیم کارد به استخوان رسیده

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
مشکل اقتصادی همه داریم والا داریم بدبخت میشیم کارد به استخوان رسیده

اوهوم خیلی اوضاع وحشتناک شده دلم برااینده بچه هام میسوزه که چی میخواد بشه😢😢😢 

من پدرشوهرم کارخونه داره... بچه هاش کلی سال مجانی براش کارکردن تا بقول خودش براازدواج وخونه خریدن بهشون بده دریغ ازیه هزاری... خدا ازش نگذره اگه رفته بودن جای دیگه براخودشون سرکار الان حداقل یه خونه ازخودمون داشتیم... امیدوارم اون دنیا تقاص اینهمه ظلمشو پس بده... نه مادرشوهرم بنده خدا دل خوش داره ازدست کارهاش نه هیچکدوم بچه هاش😭😭