2733
2739
عنوان

بچه ها من یه ضرب المثل و اصلا یادم نمیاد کی ادبیاتش خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 24 پست
دریا در داره و دم نمیزنه مرغ یه تخم. داره دنیا رو بهم میزنه

افرین به افتخارشون یه کف مرتب  

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشنیدم  نینی سایتیا از این جملات قصار زیاد میگن مثل دیروزیی  که میگفت بزرگترین نیکوکارای ...

اونوقت یعنی چی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
اونوقت یعنی چی

یعنی همین دیگه 

میگفت اونا ادمای خوبین 

بزرگترین نیکوکارای جهان کافرن خدارو قبول ندارن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
الان  خودت فهمیدی چی نوشتی😂😂

😏😏😏😏😏😏

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
یعنی همین دیگه  میگفت اونا ادمای خوبین  لزرگترین نیکوکارای جهان کافرن خدارو قبول ندار ...

اهان  درسته وقتی خدا دستور بده شیطان هم اطاعت میکنه حتما داستان این مثل رو شنیدید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
اهان  درسته وقتی خدا دستور بده شیطان هم اطاعت میکنه حتما داستان این مثل رو شنیدید

آفرین 👏👏👏👏👏👏

ولی اون قصدش کوبیدن دین بود 

آفرین 👏👏👏👏👏👏 ولی اون قصدش کوبیدن دین بود 

ولی عدو ود سبب خیر اگر خدا خواهد برعکس گفتش به نفع دین من مومن نیستم اما بی دین هم نیستم پ به حضور خدا اعتقاد دارم