2733
2739
اره دقیقا مثل ما  من شوهرم داشت  مجبورش کردم پاک کنه  خودمم پاک کردم

درستشم همینه

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐منم بدم میاد دلیلی نداره جواب بدن اخه خودشونم بدشون میاد زنشون در این حد هم انجام بده

من شوهرم چون قبلا گروه مختلط داشتیم و عکس العمل نشون نمیدادم فکر میکرد کلا مشکلی ندارم دیگه بهش گفتم قبلا پسر مردم بودی الان اسم من تو شناسنامته و هر زمانم یادم میاد باز باهاش دعوا میکنم 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

این اتفلق بد برا منم افتاد تو عقد. مجبور شدم ازش بگذرم. مردا زورن هرکار بخوان میکنن

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
2740

دست و پاشو میبستم کتکش میزدم بعدم مینداختمش توی چاه😅

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)