2733
2739
عنوان

لازمه من به عنوان خواهر شوهر توی این جلسه باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میخوان قرارداد ترکمنچای امضا کنن؟ ب این مهمی؟؟؟

البته ازقراردادترکمانچای که مهم تره وممکنه هم برای خیلی هاسوال باشه که چراخواهرشوهرنیومده شاید راضی نبوده البته اگه رسم شهرشون باشه

برای سلامتی دخترم دعاکنید
خواهش میکنم اخه به اونها ربطی نداره که دامادتون باسه یا نه خودتون تصمیم میگیرید اینجوری میفهمن که شو ...

اینم یه حرفیه درست هم میگی

یه جورایی حتی نشون داده میشه که ما همسر هامونو به رسمیت میشناسیم و برامون بی اهمیت نیستن که دوست داریم توی جلسات خانوادگی مون باشن

درست میگی عزیزم ممنونم 🌹 من همش از اون سمت نگاه میکردم 

2728
البته ازقراردادترکمانچای که مهم تره وممکنه هم برای خیلی هاسوال باشه که چراخواهرشوهرنیومده شاید راضی ...

اره واقعا ب رسم و رسوم ربط داره. برعکس شما توی رسم ما فقط پدرو مادرا میرن و قول و قرارا رو میزارن

حالا خواهر شوهر راضی هم نباشه خیلی مهم نیس

البته ازقراردادترکمانچای که مهم تره وممکنه هم برای خیلی هاسوال باشه که چراخواهرشوهرنیومده شاید راضی ...

من از این جهت نگاه نکرده بودم دوستمون  گفت متوجهش شدم نیومدن من میتونه یه جورایی نشون دهنده نارضایتی از جانب من هم تلقی بشه

باشم بهتره انگاری

مگه میخوان قرارداد ترکمنچای امضا کنن؟ ب این مهمی؟؟؟

ازدواج کم چیزیه مگه ؟از قرارداد ترکمنچای هم واجب تره چون اینده یه نسله 😊و بالاخره به عنوان یه خانواده لازمه همه دور هم باشن برا ما که مهمه شمارو نمیدونم

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2738
اره واقعا ب رسم و رسوم ربط داره. برعکس شما توی رسم ما فقط پدرو مادرا میرن و قول و قرارا رو میزارن ح ...

این خانواده توی جلسه خواستگاری که رفته بودیم عموها و عمه ها اومده بودن

در حالیکه ما برای خواستگاری خودم خیلی خصوصی جلسات خواستگاری رو پیش میبردیم فقط عروس و داماد خانواده میدونستن ولاغیر

نمیشه صرفا با رسم و رسوم کار کرد گاهی اوقات باید دید طرف مقابل چه جوریه

اینا جمعیتی توی مراسما هستن به این نتیجه رسیدم داداشم تنها نباشه بهتره

اینم یه حرفیه درست هم میگی یه جورایی حتی نشون داده میشه که ما همسر هامونو به رسمیت میشناس ...

قربونت عزیزم دقیقا خودمونیم که با رفتار به طرف مقابل خیلی چیزهارو میفهمونیم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋