2737
2734
آره ی چن بار رفتمو اومدم ک قبول کرد😅بهش گفتم من فانتزی میخواستم ولی تو طبیعی عمل کردی..در صورتی ک د ...

وای چه خوب من میترسم احساس میکنم عمل مجدد سخت تره.کاش دوباره اگه عمل کردم یه بینی ریز و سربالا باشه.نه انقد گنده و زشت

قوس داره ولی سربالا نیست کوچیک نیست اصن دکتر خیلی خنگه بنظرم.خرداد ماه میشه یک سال بلافاصله میخوام ب ...

تو عکس ک خیلی بزرگ نبود...بگو نوک بینیمو جوری بچرخون سمت بالا ک پره های بینیم مشخص نشه...یعنی فقط نوکش چرخش کنه سمت بالا

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه خوب من میترسم احساس میکنم عمل مجدد سخت تره.کاش دوباره اگه عمل کردم یه بینی ریز و سربالا باشه. ...

عمل مجدد 45تا یک ساعته...مث عمل اول 3..4 ساعت نی...تازه ب نظرم راحت تره

تو عکس ک خیلی بزرگ نبود...بگو نوک بینیمو جوری بچرخون سمت بالا ک پره های بینیم مشخص نشه...یعنی فقط نو ...

اتفاقا خیلی بزرگه مال شما رو من دوس دارم 

متوجه نشدم یعنی چی  من دوس دارم یکم سوراخا بینیم معلوم باشه.پره ها بینیم خیلی بزرگن سوراخاش کوچیکن ولی پره هاش بزرگ

2731
عمل مجدد 45تا یک ساعته...مث عمل اول 3..4 ساعت نی...تازه ب نظرم راحت تره

واقعا؟چه جالب نمیدونستم میدونی من حس میکنم مراقبت بعد از عملم کم بود برا همین بینیم اینجوری بزرگ شد تو گرما روز بعداز عمل راه افتادم اومدم شهرستان ۵۰۰کیلومتر توماشین بودم برا همین انقد بزرگ شد بینیم 

اتفاقا خیلی بزرگه مال شما رو من دوس دارم  متوجه نشدم یعنی چی  من دوس دارم یکم سوراخا بینی ...

خب خود ب خود وقتی نوک بینی رو بده بالا پره هات مشخص میشه...ولی ن اونجور ک تو ذوق بزنه مث آزاده صمدی😖

واقعا؟چه جالب نمیدونستم میدونی من حس میکنم مراقبت بعد از عملم کم بود برا همین بینیم اینجوری بزرگ شد ...

خب همین دیگه...من تا ی هفته فقط میرفتم دستشویی بعد میومدم دراز میکشیدم😃

2740