2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بالاخره رسیدم به تهش😁 خیلی باحال بودن خیلی خاطره ی بامزه واسم مرور شد کلی هم خندیدم اخه من ح ...

واااااای خداروشکر بچه ها 😍😍😍انقد خوشحال میشم میبینم خندیدین و حال و هواتون عوض شدهههه🤩

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

ابتدایی بودم دوستم دفتر خاطراتشو داد بهم براش یادگاری بنویسم گفت شعر بنویس منم تمام شعرای کتاب ادبیات داداشمو توش نوشتم نزدیک ۱۰ .۲۰ تا شعر مثلا یکیش شعر:

من نگویم مرا از قفس آزاد کنید   قفسم برده به باغی و دلم شاد کنید 😑😑😑😑

من به دنیا اومدم تا خوشبختی بقیه رو تماشا کنم...سهم من ازین دنیا نه یه آینده ی روشنه،نه سلامتی،نه حس خوب همسربودن و نه حس مادر بودن...سهم من تماشاکردن و همیشه تنها بودنه
2728
ابتدایی بودم دوستم دفتر خاطراتشو داد بهم براش یادگاری بنویسم گفت شعر بنویس منم تمام شعرای کتاب ادبیا ...

🤣🤣🤣🤣شادبشی ،شادمون کردی

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
ابتدایی بودم دوستم دفتر خاطراتشو داد بهم براش یادگاری بنویسم گفت شعر بنویس منم تمام شعرای کتاب ادبیا ...

وای خدا😂😂😂😂

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       

منم دبستان بودم همیار پلیس شده بودم خیلی احساس پلیس بودن داشتم، یه دفتر برداشته بودم وقتی سرکوچه منتظر سرویس مدرسمون بودم یا با مامان و بابام جایی میرفتیم اون دفتر با خودکار همش دستم بود و هر ماشینی که رد میشد که از نظر من مثلا داره تند و سرعت بالاتر از حد مجاز میره شماره پلاکشو تند تند برمیداشتم یادداشت میکردم که بعدا برم اداره ی پلیس و شمارشونو بدم که جریمشون کنن😆😆😆یه دفتر پر از شماره پلاک ماشین داشتم😆😆😆😆

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
منم دبستان بودم همیار پلیس شده بودم خیلی احساس پلیس بودن داشتم، یه دفتر برداشته بودم وقتی سرکوچه منت ...

اخیییی عزیزززززم،کوشولووو😻😻😻

2738
منم دبستان بودم همیار پلیس شده بودم خیلی احساس پلیس بودن داشتم، یه دفتر برداشته بودم وقتی سرکوچه منت ...

😂😂😂😂😂😂😂

لطفا واسه حل مشكلم يه صلوات بفرست 🙏🙏🙏🙏🙏

سلام منم خز بازی زیاد داشتم مثلا چند تا دوست بودیم همزمان باهم ی دوس پسر مشترک داشتیم میرفتیم جدا جدا سرقرار خخخخ

ی دفتر داشتیم پررر شماره پسر

مانتو مثلا خوشگل زیر فرممون می پوشیدیم توراه درمیاوردیم فرم رو ک‌مثلا تک‌باشیم پسرا بیشتر ببینممون😅

دستامو تیغ تیغی میکردم ک ینی خودکشی کردم و... مثلا شاخیم

ی مداد کوچیک داشتم ک آرایش میکردم زنگ اخر

کلاسور دستم می‌گرفتم الکی بنظرم خیلی دلربایی بود

از روی رضایت‌نامه بچه زرنگا فتوکپی می‌گرفتیم چون مارو‌شر بودیم اردو‌ نمیبردن خودمون می پیچوندیم پارک جنگلی یکیمون نامزد داش یبار خوراکی آورد دم مدرسه برا اردو ناظم گفته بود ایشون اصن تو اردو نیس خخخخ لو رفتیم و داستان شد مجبور شدیم از اونور شهر برگردیم

آب بازی ک‌ نگم برات با پلاستیک پفک و... آب میریختیم رو بقیه از تو بلندگو داد میزدن خانوم فلانی آب نریز خخخخ آخر یبار لو رفتیم کل سالنارو طی کشیدیم

ی معلم شیمی داشتیم آقای صباغ قد بلند لاغر ۴۰سال کمتر بود عاشقش شده بودیم چندتامون آرایش میکردیم زنگ اون و میرفتیم سرمیزش دلربایی و چشم خمار میکردیم میگف فلانی فاصلتو حفظ کن شلوار رو پاچشو می‌دادیم بالا ک‌ببینه مثلا فازمون چی‌بود خدایا منو  بکش

ی بار با اتوبوس مثلا ناشناس با دوستم رفتیم دنبالش خونشو یادگرفتیم دم‌در ک‌رسید یهوووو برگشت گف هی فلانی فلانی برگردین خجالت بکشید تا ب مدرسه نگفتم اخخخخ آخ چ‌ زشت لو رفتیم

انقد خاطره دارم نمدونم کدومو بگم

افطاریای مدرسه یادتونه والای خدایا چ‌خوب بود

دلم خواست خلاصه زیادن خاطره ها...

شاد باشید

چند سال خواننده خاموش بودم حوصله نداشتم عضو بشم دراین‌حد ریلکسم  
سلام منم خز بازی زیاد داشتم مثلا چند تا دوست بودیم همزمان باهم ی دوس پسر مشترک داشتیم میرفتیم جدا جد ...

🤦🏻‍♀️😅😅😅😅😅😅 فقط قسمت صباغشششش لعنتی