2733
2734
عنوان

عمل بیضه نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم حتما  شوهر من 34 سال پیش این عملو کرده نگران نباش

مرسی پسرت راه افتاده

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2728

استارتر از تجربت برام بگو عمل سختی داش ؟الان خوب شده پسرمنم قراره 4روزدیگه عمل بشه کارم شده گریه میترسن به هوش نیاد دنیام شده جهنم

خداجون خیلی دوستدارم خودت مراقب ادمای خوب زندگیم باش
عزیزم شما پسرتو عمل کردی چطور بود منم همین مشکلو دارم

سلام عزیزم نه بردمش پیش یه دکترخیلی خوب و باتجربه جراح جمشیدی تو بیمارستان کودکان تبریز معاینه میکنه سعی کن ببریش اونجا بهترین دکترایران هست به نظرمن.بردمش باانگشتشبیضه رو کشید اوورد پایین به قران ازاون وقت تابه الان تقریبا ۶ماهه یه ثانیه هم بیضه هاش بالا نرفته شماکجازندگی میکنین بعدشم باید معاینه کنه بگه که بندبیضه درازه یاکوتاه اگه کوتاه باشه عمل میکنه اگه نباشه که عمل احتیاجی نیس

اخه قبل ازاین جمشیدی برده بودمش یه دکتردیگه اسمش امیرحسین لادن بود اون گفته بود باید عمل بشه برده بودم پیش اون از شانس دکترجمشیدی اونجابود گف عمل نمیخاد این کامل دوشیده میشه بیضه هاش 

2738

سلام بچه ها من تو ده ماهگی پسرم و عمل بیضه کردیم تو بیمارستان طالقانی تهران با دکتر ارشدی که خداروشکر عملش خیلی راحت بود و فقط نیم ساعت بعد از عمل درد داشت بعدش خوب شد و همونروز مرخص کردن اومد خونه و اصلا دردنداشت از مبل بالا پایین میپرید اونایی که بچه تون این عمل رو داره اصلا نترسید خیلی عمل ساده ای هستش