2733
2739
عنوان

دلم برا بچم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 25 پست
دست گلت درد نکنه مهربون

خواهش میکنم😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عزیزم نگران نباش بچه ها باهم فرق دارن، دختر خودم راه افتادن و حرف زدنش خیلی زود اتفاق افتاد ، ولی خواهر زاده هام ک دوقلو هستن الان شش سالشونه تازه دارن روان صحبت میکنن و تقریبا راه افتادن 

بازیهای فکری مناسب سنش برایش بگیر باهاش بازی کن 

قصه و شعر صوتی براش بزار 

کم کم راه میافته نگران نباش خانمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای برعکس شما پسرمن پدرمو دراورده انقد توسواخ سمبه ها میره جیغ میزنه کابینتامو میریزه روانیم میکنه ...

ایشونم کابینت بیرون میریزه ولی یدفعه دلم براش سوخت که چرا باهاش بازی نمیکنم

عزیزم دختر من 16ماهه ست

از صبح تا شب باهاش بازی میکنم دالی موشی خیلی دوس داره

اجر بازی مکعب بازی باهاش حرف بزن بهش صدای ببیی وگاو وپیشی یاد بده اجزای بدنش رو یادش بده که دست وپاهاش وسر وگوشش کجاس شعر بخونین باهم 

من دخترمو میبرم لب پنجره هی میگه جی جی جیی

ینی جیک جیک میدونه اونجا گنجشک میاد 

خیلی کارارو یادش دادم

تاب براش ببندین تو خونه 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2731
عزیزم دختر من 16ماهه ست از صبح تا شب باهاش بازی میکنم دالی موشی خیلی دوس داره اجر بازی مکعب بازی ب ...

نمیدونم چرا هرکاری میکنم صدای پیشی و اینارو یاد نمیگیره تکرار کنه خیلی بهش میگم

نمیدونم چرا هرکاری میکنم صدای پیشی و اینارو یاد نمیگیره تکرار کنه خیلی بهش میگم

یاد میگیره خیلی باید تکرار کنی هر روز وهر ساعت 

مثلا جدیدا دخترم یادگرفته میاد چراغ فر روروشن میکنم بهش میگم داغ میگه غا

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ایشونم کابینت بیرون میریزه ولی یدفعه دلم براش سوخت که چرا باهاش بازی نمیکنم

خب باهاش توپ بازی کن عروسک بازی کن اسباب بازیاشو بهش یاد بده تو سبد بندازه همه اینا بازیه دیگ دالی کن باهاش دنبال بازی کن

2738
اینارو میکنم میگم غیر اینا چی کار کنم که یه چیزیم یاد بگیره 

خودش به مرور یاد میگیره من الان هرکاری میکنم پسرم داره تکرار میکنه امروز داشتم راه پله گوش میدادم ببینم مهمون کی اومده خونه مادرشوهرم دیدم پسرم اومده گوششو چسبونده به در 😎😎😎😎😎