2733
2739
اره سالمه یعنی دارم میمیرم از فکر فکر خودم وسواس فکری دارم درمان نکردم الان خیلی اذیتم 

هفته چندمی

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
منم داشتم چهل میلی . دفع شد نگران نباش فقط شیاف خارجی استفاده کن سیکلوژست

مال من کم بود توی دوهفته زیاد شده. 

شیاف میزنم آمپول میزنم استراحتم. 

دیگه نمیدونم چیکار کنم 😔

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم امضات 😔انشالله خدا حفظش کنه برات. 😍

انشالله عزیزم . منم استرس دارم استرس اینکه این یکی میمونه خدایاااااااااااا

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2728
مال من کم بود توی دوهفته زیاد شده.  شیاف میزنم آمپول میزنم استراحتم.  دیگه نمیدونم چیکار ...

انشاالله رفع میشه گلم 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
مال من کم بود توی دوهفته زیاد شده.  شیاف میزنم آمپول میزنم استراحتم.  دیگه نمیدونم چیکار ...

عیب نداره استراحت کن تا هفته بیست جزب میشه فقط استرس نداشته باش و مثبت باش 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2740
انشاالله الان هفته ی 17 هستم. 😔

انومالی بری میگن کم شده حالا ببین به خودت بگو کم شده باید کم بشه همش اینو بگو

انشاالله الان هفته ی 17 هستم. 😔

عزیزم منم 17هستم ناراحت نباش نی نی هم گناه داره انرژی مثبت داشته باش. 😘