2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266985 بازدید | 35847 پست
سلام سارا خودت چطوری خوبی دختر گلت چطوره بزرگ شده😍😍

یاسمین من خیلی وقت نی نی سایت نمیومدم الان تازه اومدم باز 😚انشالا که نی نیتو بدنیا اورده باشی

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سلام سارا خودت چطوری خوبی دختر گلت چطوره بزرگ شده😍😍

یاسمین دختر من ۳ سال و نیمشه 😍 اقدامم برا دومی از آبان...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام سپیده.خوبی؟ من گهگاهی سر میزنم ب تاپیک ان شاالله تا اخر ۱۴۰۰ نی نی بغلت باشه عزیزم

خوبی عزیزم دختر گلت خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم ایشالا به زودی مامان بشی منم منتظرم توکل به خدا

بیا بگو بچت چقدی شده؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

بچا جون هرکی جدید میاد خودشو معرفی کنه و بگه چند ماهه اقدامه و چه داروهایی مصوف میکنه..اینجا براهم دعا میکنیم که زودتر باردار بشیم و نی نی سالم داشته باشیم😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانم عزیزم...ایشالا به زودی باردار بشی من که دوتام رو زاییدم ،مشغول اونان😄

عهههه خداقوت بهتتتتت مادر دوتا بچه بودنم سختیای خودشو داره البته ک شیرینم هست خدا بهت ببخشه اسماشون چیه؟ من دخترم ریحانست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاسمین الان دیرم پیامت چقد مال قبله😐 چیکار گردی دختر ؟؟ نی نی اومد تو دلت؟؟؟

سلام سارا جون خوبی گلم؟گل دخترت خوبه؟ببوسش از طرف من

اره عزیزم ب لطف خدا و امام حسین عزیزم

پارسال محرم فهمیدم خدابهم لطف کرده و یدونه فرشته گذاشته تودلم😍😍😍

خداروشکر پسرم ۴ماهشه

انشالله شمام ب زودی نتیجه دومی رو بگیری😍

2740
سلام سارا جون خوبی گلم؟گل دخترت خوبه؟ببوسش از طرف من اره عزیزم ب لطف خدا و امام حسین عزیزم پارسال ...

عزیزممممم خدا پسرتو بهت ببخشه ..منم خوبم فدادشم.. دخترمم خوبه دست بوسه.. ببوس پسرتو بجا من...😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامدار باشه ایشالا.پسرای من طاها و‌تیام🥰

خدابهت ببخشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40