2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
تا میتونی رابطه داشته باش با شوهرت سعی کن ببخشید م.ن.ی رو داخل بریزی و خودتم به ارگاسم برسی خیلی کمک ...

اصلا صحیح نیست که کاملا اشتباهه نکنین اینکارو حتی دکترها هفته های آخر نزدیکی رو صلاح نمیدونن چه برسه به تخلیه داخل واژن که در بارداری باعث عفونت میشه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اصلا صحیح نیست که کاملا اشتباهه نکنین اینکارو حتی دکترها هفته های آخر نزدیکی رو صلاح نمیدونن چه برسه ...

هفته های اخر نه وقتی از زمان تعیین وقته زایمان بگذره میگن رابطه داشته باش دهانه رحم باز شه همراه با ارگاسمم باشه دهانه نرم میشه زایمان راحتتر

اخه میگن احتمال داره سقط بشه ،همسر اصلا حاضر نیس

تو هفته های اول احتمال سقط بالاست چون جنین تازه داره داره جای خودشو میگیره به قولی هنوز سفت نشده جاش ومعمولا دکترها ممنوع میکنن در هفته های اولیه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

عزیزم من طبیعی زایمان کردم . 19 سالمه 

همه مثل هم نیست درداشون . من پروسه دردم شاید 3 ساعت طول کشید سریع به 8 سانت رسیدم 

بودن کسایی که قبل از من اومده بودن و درد میکشیدن ولی بعد از 5 و 6 ساعت هنوز زایمان نکرده بودن

شما هم ورزشارو انجام بده چند هفته قبل از زایمانت . فک میکنم همینا به من خیلی کمک کرد

دردش واقعا وحشتناکه ولی قابل تحمله . بهش که فکر میکنم میبینم زیاد هم بد نبود 

ولی من موقع تولد نوزاد بی هوش بودم سرم بی دردی زده بودم . همش تو خواب رویا بودم چیزی از تولد یادم نیست . دردش رو هم حس نکردم ولی درد انقباضا رو کشیدم

خوشحالم که طبیعی زایمان کردم 

2740

من زایمان طبیعی از نوع بدون درد انجام دادم به روش اپیدورال.فوق العاده بود.هیچ دردی نداشتم حتی به انداره درد پریودی.دهانه رحم دو سانت باز بود که رفتم بیمارستان.سوزن مربوط به بی حسی در ناحیه کمر فیکس کردن و هرریک ساعت دارو تزریق میکردن.اصلا دردی نداشتم.راحت راه میرفتم ورزش میکردم.زایمان هم ۵ ساعت بیشتر طول نکشید.حالا هم که ۷ ماه ازش گذشته تا حالا عوارضی نداشتم.گشاد شدن واژن واقعا نیست و فکر کنم تووزایمان های زیاد اتفاق میوفته نه یکی یا دو زایمان

واااااای مبارک باششششششه قدمش با برکت انشااااالله خیلی خوشحال شدم😍😍😍😍ووی ووی وقت کردی حتما خاطره ...

مرسی عزیزم اینم عکس یک ساعت بعد زایمان

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
ماشالله😍😍شبیه منه ولی😂😂😂

ممنون فدات...پس شمام خوشکلی حتما...همه میگن شبیه خودمه...فقط من دماغم اینجوری کوفته نیستااا👶👶👶

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر