2737
2734
عنوان

بچه ها دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 111 پست
منم اوایل اینجور بودم ولی الان ب این نتیجه رسیدم که از این گوش بگیرم از اون گوش بکنم بیرون.توام اینج ...

همش حرفا رو با خودم تکرار میکنم انقدر فکر میکنم که میترسم یه روز دیونه شم

همش حرفا رو با خودم تکرار میکنم انقدر فکر میکنم که میترسم یه روز دیونه شم

نهههههههههههه اشتباه نکن .ی روز میرسه مث من ب خودت میای و افسوس میخوری ک چرا برای حرفای خاله زنکی و هیچ و پوچ خودتو آزار دادی و دیگه افسوس فایده ای نداره.من از تو بدتر بودم اینقد فکر میکردم در مورد حرفای بقبه ک چ فکری میکنن راجبم و چ حرفایی دارن میزنن الان پشت سرم ولی الان ب این نتیجه رسیدم ک هر جوری ک دوس دارم زندگی کنم و آرامشه زندگیم برام از همه چی مهمتره و احتیار زندگی هر کسی دست خودشه ن دیگران و اونجوری ک دوس دارم زندگی میکنم و اونجوری ک عشقم‌میکشه و کاری ب کسی ندارم.مگه ما چقد زنده ایم و چندبار ب دنیا میاییم ک بخاهیم ب حرفای صد من ی غازه بقیه گوش بدیم.پس همون ک گفتم ب تخمت بگیر این حرفارو  و اونجوری ک دوس داری و آرامشت بهم نمیخوره زندگی کن.

خدایا ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهههههههههههه اشتباه نکن .ی روز میرسه مث من ب خودت میای و افسوس میخوری ک چرا برای حرفای خاله زنکی و ...

وای مرسی که نصیحتم کردی من ناراحتی اعصاب گرفتم انقدر که با این و اون جنگیدم و خواستم ثابت کنم اونی که میگن نیستم

وای مرسی که نصیحتم کردی من ناراحتی اعصاب گرفتم انقدر که با این و اون جنگیدم و خواستم ثابت کنم اونی ک ...

من از رو تجربه گفتم عزیزم.دیگه نشین فکر کن ببین کی چی میگه تا خاستی بشینی فکر کنی یاد من و خرفام بیفت ب با خودت بگو ب تخمم😅😅😅😅😅😅😅😅

خدایا ....
2731