2737
2734
عنوان

جنسیت بچه و نظر همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حضرت محمد(ص): از مبارکی زن این است که فرزند اولش دختر باشد... همین جمله میتونه یه عالمه امید رو تو ...

آخی ایشالله دعا کن مهرش به دلش بیوفته. آخه حقیقتش خوهرشوهرم پسر داره و وقتی حرفای شوهرم راجب پسر میشنورو خوشحال میشه انگار از اینکه شوهرم ناراضیه دختر دار شده. نمیخوام بگم پسر بده و هر جفتش شیرینی خودشونو دارن. ولی از اینکه هنوز بارمو زمین نذاشتم آنچیزارو می‌شنوم از جنس پسر بدم اومد حس تحفه بش دارم

2731

شوهر منم عشق دخترررره 😍همش اهنگ حبیب رو میخونه دختر بابانازگلم . 😍ولی میگه هرچی باشه سالم باشه میگم میکشمت اگه برات فرق کنه. 😡

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
ما ترکیم ترکا وحشتناک پسر دوستن

منم شوهرم ترکه خانوادش منتظرن پسر باشه با اینکه اصلا تو فامیل دختر ندارن. 😑برادرشوهرام  دعا میکنن دختر باشه 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘

نمیدونم چرا مردا این مدلین والا

شوهرمن قبل بارداری همش پسر پسر میکرد تا حامله شدم همه میگفتن مشخصه پسربارداری ولی شوهرم میگفت نه من حسم میگع دخترداریم دختر خودشو برای باباش خیلی لوس میکنه خیلی خوبه

هی میگفتم نگووو حالا پسرباشه میخوره توذوقت هرچی هست سالم باشه

تا لحظه اخر میگفت وای دختره😍😒

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
برادر شوهرات فکر تنوع هستن

عشق دختر هستن یه فامیل دارن وقتی میاد اینا خودکشی میکنن بچه هم نیستن برادرشوهرهام 30به بالا