2737
2739
عنوان

بچه ها کجا میشه به دانشجوهای نیازمند کمک کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه اونقدم نمیشه کل پولی که میگیرم صدو پنجاه همیناس 15 تومن میشه یه دهمش. ولی اگه بدونم کجا میتونم ح ...

من خودم‌از طرف کمیته‌امداد برام حامی گرفتن..چه اشکال داره باور کن همون۱۵هزارم خیلی میتونه موثر باشه‌واقعا کسی که نداره به دردش میخوره.ولی اگه خاستی خودت کمک کنی حتما گواهی فوت پدرو نگا کن که مطمئن شی بی سرپرسته

سخت ترین‌روزای زندگیمو میگذرونم

اگه نیت دانشجو هست که من یه مورد رو میشناسم. 

یتیم هم هست...هزینه دانشگاه شو حوله میبافه در میاره...یا موعد زعفرون ها میره سر زمین گل میچینه. به عبارتی کارگری می کنه...

دختره.....

ساکن روستا هست. منطقه محروم شرق خراسان رضوی..

من کارمند همون دانشگاهم...از این موارد بسیاره....

لایک نکنین. سپاس.....
2731
شما جاییو میشناسی که واقعاا دارو رو بخرن؟ چون خودم به شخصه یه دهم پولم پونزده تومن همین حدودا نهایتا ...

ماهی ۱۵ درامدته؟

خیلی عالیه 

کل درامد من ۳ تومن هم نیست ولی منم همش فکر میکنم به کی کمک بکنم ولی متاسفانه میبینم تو خانواده خیلی محتاج داریم به کس دیگه نمیرسه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ماهی ۱۵ درامدته؟ خیلی عالیه  کل درامد من ۳ تومن هم نیست ولی منم همش فکر میکنم به کی کمک بکنم ...

وای خدای من. تو 15 هزار تومن میتونم کمک کنم. خودم دانشجو هستم هنوز. ایشالا چندماه دیگه درامدم اگه خدا بخواد بیشتر بشه. 

اگه نیت دانشجو هست که من یه مورد رو میشناسم.  یتیم هم هست...هزینه دانشگاه شو حوله میبافه در می ...

من که میگم‌نکنید بذارید جوان ها  غیرتی و زرنگ بار بیان حالا اینهمه جوون مصرف گرا داریم کجا را گرفته بذارید لااقل یه عدشون زرنگ و کاری باشن دانشجو که جوونه و اوج جواانی اوج زرنگیشه الکی اینجور کمک ها را نکنید تا فکر کنن باید یکی مدام تامینشون کنه چهاشکال داره حوله ببافه اتفاقا برا سلامت فکر و روح خودشم خوبه من خودم هم کار دانشجویی میکردم خیلی بهتر از این بود که یکی بخواد تامینم کنه و غرورم را خورد کنه

اگه نیت دانشجو هست که من یه مورد رو میشناسم.  یتیم هم هست...هزینه دانشگاه شو حوله میبافه در می ...

میتونم درخواست بدم؟ بد نیست چندجای مختلف گه کاه کمک کنم

2738
میتونم درخواست بدم؟ بد نیست چندجای مختلف گه کاه کمک کنم

به کار گرها کمک کن اونها که چند تا بچه دارن واقعا بچه کوچیک خیلی خرج داره و درامد کارگرها واقعا پایینه

من که میگم‌نکنید بذارید جوان هیرتی و زرنگ بار بیاد حالا اینهمه جوون مصرف گرا داریم کجا را گرفته بذار ...

گدا نیست....

فقط نیازمنده.......

هیچ زمانی هم ابراز نکرده........

اینها بچه بودن که پدر و مادرشون فوت می کنن.....

کسی رو ندارن...تحت سرپرستی خواهرشه...خواهرشم مجرده..گفته تا بچه ها رو سر و سامون ندم ازدواج نمی کنم...بالای 35 سال سن خواهرش هست...ولی کل دل مشغولیش خواهر و برادرشه...

من دورادور میشناسم.....

لایک نکنین. سپاس.....
2706