2737
2739
ی لنزو مگه چن بار میشه استفاده کرد؟

من استفاده میکنم مشکلیم برام پیش نمیاد

چندین ساله ام دارم لنز میزارم

یکباز مصرف که نیستن😑

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره .ببین ی شب چشمامو بستم فرداش چشمام باز نمیشد انگاز چسب زده بودن ب پلکام .رفتیم دکتر با محلول شست ...

ماهی جان من پوستم گندمیه و ایرو و چش مشکی اونوقت طوسی روشن یا تیره بزنم؟ با دور زشت میشم ؟؟؟ بدون دور آبی زدم پلنگ شدم

>*
2728
اشکالی نداره قیمت گاهی مهم نیست مراقب چشمتی نازت باش 

😚

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
ماهی جان من پوستم گندمیه و ایرو و چش مشکی اونوقت طوسی روشن یا تیره بزنم؟ با دور زشت میشم ؟؟؟ بدون دو ...

ابی خیلی مصنوعیه اگر طبیعی میخواهی یا سبز یا طوسی.پوست گندمی و مو مشکی فقط طوسی .من چون سفید بودم بهم سبزم میامد .طوسی روشن .ببین میری لنز بخری ی تبلت دارن ک برنامه ای برای لنز هست بطور ازمایشی نشون میده ک چ رنگی میشه چشمت رنگ چشمتو تو اون انتخاب می کنی بعد رنگ لنزها ک تو لیست هست میزنی و میبینی .وقتی طوسی روشن قشنگتره 

2738

من الان6 ساله مدام لنز میزارم همیشه ام از سایت لنزمارکت میگیرم واقعا عالین مارک هم نئوکاسمو سالانه و فرشلوک سالانه عالیه که هفته پیش طوسی عسلی شو گرفتم ازشون 165 خیلی هم راضی ام . البته مایع لنزتم باید خوب باشه