2737
2734
عنوان

پریود نشی حامله بشی😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 38 پست
ایشالله هرچی صلاحته ولی گلم اگر باردار بودی اصلا نگو  نمیخواستم و اینا فندقت حس میکنه

عزیزمممممم،چجوری متوجه بشم هستم یانه؟۲ماهه جلوگیری نکردم

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
وای وای امپول ویتامین کا بزن

فایده نمیکنه 😭 داروی گیاهی میخواستم خسته شدم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فایده نمیکنه 😭 داروی گیاهی میخواستم خسته شدم

میپرسم برات

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
2728
بی بی بزن یا تست خون بده  خیالت راحت بشه ایشالله خیره

تست خون که فعلا نمیتونم ولی بیبی میزنم

میپرسم برات

ممنونم عزیزم خیلی لطف میکنی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ممنونم عزیزم خیلی لطف میکنی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

قوربانت عزیزم پی ام بده داشته باشمت

قوربانت عزیزم پی ام بده داشته باشمت

چشم عزیزم درخواست فرستادم

2740