2733
2739
به نظر من که اصلا درست نیست حتی به قصد ازدواج چون بیشتر در این ارتباط ها دختر ضربه میخوره 😊

آره با فرهنگ و سنن ایرانی و عقاید اسلامی این جور روابط حکم شیر بی یال و دم و اشکمه که اگر به فرض شدنی هم باشه، هزینه‌ی زمانی و عاطفی  و شانس آسیب خیلی زیادی دارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره با فرهنگ و سنن ایرانی و عقاید اسلامی این جور روابط حکم شیر بی یال و دم و اشکمه که اگر به فرض شدن ...

دقیقا 

به شدت وقت گیر و بی هدف هستن به نطر من 

اگر حتی به قصد ازدواج هم باشن باز هم معلوم نیست رسیدنی در کار باشه یا نه و دختر بیشتر ضربه بدی میخوره 

پسر ها ماشالله ضد ضربه ن 🙄🤣

2728

شما به عنوان یک آقا قبول دارید خانم ها آسیب بیشتری میبینن؟یا تجربه این جور روابط رو داشتین؟آقایون زود فراموش میکنن؟

من خودم با یه آقایی در ارتباط بودم به قصد ازدواج ادعای عاشقی زیادی داشت اما به خاطر مخالفت خانوادم خیلی سریع کنار کشید و خیلی سریع ازدواج کرد 

پس راحت تونست خاطراتمون رو فراموش کنه من این وسط فقط آسیب دیدم در صورتی که ایشون  اوایل خیلی اصرار به آشنایی داشتن بعدشم که ...😏

شما به عنوان یک آقا قبول دارید خانم ها آسیب بیشتری میبینن؟یا تجربه این جور روابط رو داشتین؟آقایون زو ...

نمی‌دونم. 

تجربه‌های شخصی‌مون قابل تعمیم نیست.

در مورد خودم هم تا بحال به کسی ابراز علاقه‌ای نکردم چون از نظرم مسوولیت برانگیزه و این طور نیست الکی کسی رو امیدوار و مشتاق خودم کنم و هرموقع دلم خواست رهاش کنم‌. 

نمی‌دونم.  تجربه‌های شخصی‌مون قابل تعمیم نیست. در مورد خودم هم تا بحال به کسی ابراز علاقه‌ای ...

چه با وجدان 

ممنون که نظرتون رو گفتین خواستم به عنوان یه آقا بپرسم ازتون 

به نظرتون آقایون خیلی راحت تر فراموش میکنن ؟در مورد خود شما اینطوره؟

من از دست اون آقا دلخور نیستم فقط از دست خودم ناراحتم که کلی وقت براش گذاشتم حتی کمک مالی ...

چه با وجدان  ممنون که نظرتون رو گفتین خواستم به عنوان یه آقا بپرسم ازتون  به نظرتون آقای ...

در مورد بقیه اطلاع ندارم.

من نسبت به آدمهایی که باهاشون معاشرت داشتم و کنارشون بودم احساس وابستگی پیدا می‌کنم و دلم برای کسایی که اصلا یادمم نیستن تنگ می‌شه برای همکلاسی های دوران تحصیل، همسایه‌های قدیممون و خیلی‌های دیگه حتی برای بعضی کاربران هم تنگ می‌شه، اما چه می‌شه کرد که  آدم‌ها رو نمی‌تونیم همراه خودمون کنیم و حتما یک روز جدایی برای هر ارتباطی هست.

2738
در مورد بقیه اطلاع ندارم. من نسبت به آدمهایی که باهاشون معاشرت داشتم و کنارشون بودم احساس وابستگی پ ...

مرسی 

اما اون آقا سنگدل تر ا این حرفا بود راحت کسی که ادعا می‌کرد عاشقشه رو کنار گذاشت 

امیدوارم زندگی خوبی رو شروع کرده باشه حداقل یه دختر دیگه بدبخت نشه 😪

اگه بالای ۲۰ سال باشه برام مهم نیست و می ذارم به اختیار خودش،،بعد ما پنهان نمی کنیم،،پسر خاله ی همسرم دوست دخترشو راحت میاره تو جمع خانوادگی،،دیگه باهامون صمیمیه،،سنشون هم کم نیست،،بعضی از فامیلامون هم همین جورن،،خوب و بدش پای خودشون،،اگه زیر ۲۰ سال باشه دوست ندارم ازم قایم کنه چون تو این سنین اوج احساساته جای منطق احساسی تصمیم می گیرن بعد ۲۰ سال با خودشه دیگه تصمیمش.

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....
اگه بالای ۲۰ سال باشه برام مهم نیست و می ذارم به اختیار خودش،،بعد ما پنهان نمی کنیم،،پسر خاله ی همسر ...

شخص خودتون اینکه دوست دختر و دوست پسر هم رو میارن خونه هم دیگه درست می‌دونید؟! 

اعتقادات مذهبی خودشون و خونواده هاشون چطوره؟ مشکلی ندارن با این موضوع؟

شخص خودتون اینکه دوست دختر و دوست پسر هم رو میارن خونه هم دیگه درست می‌دونید؟!  اعتقادات مذهبی ...

من مشکلی ندارم و دخالت نمی کنم تو کارشون،،سنشون کم نیست بگم بچه ان،،دیگه خودشون می دونن پای تصمیماتشون بمونن،،همون با یه نفر هم هستن،،این جور نیست هر روز با یه نفر بچرخه،،الان چند ساله با همون دوستشه و قایمش هم نکرده‌.

نه مشکلی ندارن،،خانواده ها مون مذهبی نیستن.

ما تو فامیل مذهبی داریم،،غیر مذهبی داریم،،سنتی داریم و همه مون بدون دخالت تو زندگی هم داریم زندگیمون رو می کنیم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....
من مشکلی ندارم و دخالت نمی کنم تو کارشون،،سنشون کم نیست بگم بچه ان،،دیگه خودشون می دونن پای تصمیماتش ...

وقتی اون شخص رو به خانه‌ی والدین و اقوام می‌بری و وجهه‌ی خانوادگی تو متاثر می‌کنی دیگه امر شخصی نیست که فقط خودت بخوای انفرادی تصمیم بگیری و رضایت افراد و صاحبخانه ها و... هم ملاکه.

وقتی اون شخص رو به خانه‌ی والدین و اقوام می‌بری و وجهه‌ی خانوادگی تو متاثر می‌کنی دیگه امر شخصی نیست ...

خانواده ها گفتم مشکلی ندارن،،اون فامیلامون هم که براشون عیب و ایراده خونه ی اونا نمیرن،،مادر خودش و مادر همسرم و ما ها مشکلی نداریم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706