2733
2739
عنوان

کی گواهینامه‌م میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 26 پست
خودت خوبی‌؟     ماشین بابا بود یا همسر؟  تنها بودی؟

ماشین داداش بود وانت بود🤣🤣🤣یه ۲۰۶ صندوق دارو از جلو عقب و کنار زدم ۱۷ خسارت دید ماشینه خورد به پل پل با تابلو روش برگشت رو یه وانت دیگه خیر ببینه وانتیه دیگه دلش سوخت چیزی نگفت🤣🤣🤣بخدا خش هم برنداشت کسی

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین داداش بود وانت بود🤣🤣🤣یه ۲۰۶ صندوق دارو از جلو عقب و کنار زدم ۱۷ خسارت دید ماشینه خورد به پل ...

۱۷ میلیون خسارتتت؟؟ بابا ایول   

بازم نشستی پشت ماشین؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
اون وقتیه که باطل میشه میری تمدید میکنی نه تازه قبول میشی

نميدونم من يادمه يه كاغذ بهم دادن چاپ و امضا داشت البته يبارم گواهينامم گم شد رفتم المثني گرفتم شايد همونه، ولي نميدونم چرا يادمه من ميشستم🤔 خلاف مقررات بوده😅

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2731
۱۷ میلیون خسارتتت؟؟ بابا ایول     بازم نشستی پشت ماشین؟

بخدا🤣🤣🤣ولی خدا کمکمون کرد رحم کرد ...ایقد گریه کردم که نگو...نه بابا دیگه هنوز ننشستم البته حرف بهمن ماهه خیلی نمیگذره تازه یه ماه قبلشم داداشم تصادف کرد اون که گواهینامه نداشت هزینه ی ۴۰۵ رو خودمون دادیم البته این ۱۷ ملیونم فقط ۷۸۰۰رو بیمه میده ماشین خودمونم چون بیمه ی بدنه نبود خودمون

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
بخدا🤣🤣🤣ولی خدا کمکمون کرد رحم کرد ...ایقد گریه کردم که نگو...نه بابا دیگه هنوز ننشستم البته حرف ب ...

ای وای   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
نميدونم من يادمه يه كاغذ بهم دادن چاپ و امضا داشت البته يبارم گواهينامم گم شد رفتم المثني گرفتم ...

اره باو بی خیال خخخ منم هنوز گواهینامه نداشتم میشستم تا یک ماه بعد اومد   

اره باو بی خیال خخخ منم هنوز گواهینامه نداشتم میشستم تا یک ماه بعد اومد    

چه سالي گرفتي؟

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2738