2733
2739
عنوان

بهترین و مودبانه ترین جواب به جاری چی میتونه باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوست خوبی بودی ،ک فقط،دوست نمیموندین....

میگن کبوتر با کبوتر .

من در شأنم نمیبینم جواب همچین حرفای بچگانه و از سرحسادتو بدم.

بهتره احترامتو نگه داری ،خیلی داری حرف میزنی...

حتما در من چیزی هست ک در بقیه نبوده ک خاستگاریم کرده .

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
2731
دوستم ناراحت میشه ولی به روی خودش نمیاره چون تک دختره و خواهر نداره هیچ کی نیست که باهاش دردل کنه به ...

میتونه اینم بگه چون تک دختر بودم و عزیزدردونه خانوادم دلشون نمیومد زود شوهرم بدن

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
اخه میگه هیچی که نمبگم فکر میکنه کم اوردم بدترش میکنه 

باید مودبانه جوابشو بده این مشکل منم هست جاریم از ۱۲ سالگی با شوهرش دوست بوده الان که ۲۹ سالشه ۱۱ ساله ازدواج کردن کاری ندارم که دوستی خوبه یا بد ولی الان یه گیره زیر روسری میزنه دائم مسجد میده وای زبانش نیش داره من ازون بزرگترم ۵ ساله ازدواج کردم همه جور دخالت و توهینی کرده من به روش نیاوردم ولی الان که سرریز شدم شوهرم میگه تو روانی شدی چرا تا حالا چیزی نبوده

2740

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش بستن این و براش بفرسته

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
چند سالشونه

شوهرش و برادر شوهرش دوقلو ان متولد 63 ان دوستم متولد 65 ه جاریش 24 یا 25 سالشه و سه ساله ازدواج کرده ولی دوستم تازه ازدواج کرده 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم