2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب داسنتانتو بگو مشتاق شنیدنشم😊😊😊

ما سال پیش اسفند شانسی همگروه بودیم و الکی چت میکردیم نگو آقا بخاطر اسمم و نوع حرف زدنم که با بقیه فرق داشته ازم خوشش اومده خواسته مخ بزنه 😂منم میدیدم داره تلاش میکنه ولی ی بار شکست خورده بودم از همکلاسیم و دیگه سمت پسرا نمیرفتم خلاصه یکشااال گذشت و شوهرم به هر بهونه مخ میزد گاهیم خسته میشد چند هفته میرفت دوباره میومد و....

ی بار من پارک بودم برا خودم قدم میزدم عکس فرستادم گروه گفتم فلان پارکم(هرکی هرجا بود رو میگفت)شوهرمم گفت که نزدیک اونجاس میام ببینمت منم فک میکردم الکی میگه گفتم بیا نمیترسم که😂خلاصه اومد خیلی با کلاس نشستیم و تموم شد

دو سه بارم همو دیدیم و چت کردیم و گفت قصدش جدیه میخواد آشنا شیم  تا بعد محرم و صفر بیاد خواستگاری راستش بارور نکردم و شماره ندادم بهش با پی وی چت میکردیم که ماه صفر تموم شد شماره خونه رو خواست دادم و بعد ی ماه رفت آمد و تحقیق عقد کردیم دی ماه 

هیچی از خودش و خانوادش دروغ نگفته بود آشناییمون صادقانه بوده اینارو بعدا تو تحقیق و خواستگاری فهمیدم تا قبلش شک داشتم بهش و جدی نگرفته بودم🙈

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
ما سال پیش اسفند شانسی همگروه بودیم و الکی چت میکردیم نگو آقا بخاطر اسمم و نوع حرف زدنم که با بقیه ف ...

چه رمانتیک😍😍😍

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  
2731
تا حالا گزارشی مبنی بر خلاف این ن‌شنیدم! 😂😍👌

ای خدا اگه بشا من از دوق میمیرم پس این همه نرسیدن چیه اخه فقط دلمنه ک ریخته از دل اون خبر ندارم

پس از ملال،محال است خرمی نرسدهمیشه از عقب ابر،آفتاب میرسد...
چه رمانتیک😍😍😍

راستش هیچوخ باور نمیکردم اینجوری ازدواج کنم😂فک میکردم ازدواجم سنتی میشه ولی خودم با قانون جاذبه بهش رسیدم خواستی میگم چجوری

راستش هیچوخ باور نمیکردم اینجوری ازدواج کنم😂فک میکردم ازدواجم سنتی میشه ولی خودم با قانون جاذبه بهش ...

بگووووو گلم مشتاقم

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  
2740
بگووووو گلم مشتاقم

بهمن ۹۶ بود که من  بعد از دو سال دوستی و کلی دوز کلکی که خانوادش بهم زدن ی رابطه از دست داده داشتم باهاش دوست بودم ولی عاشقش نبودم اجباری باهاش بودم چون فک میکردم شوهری که عاشقم بشه نیس خدا چشمامو باز کرد که کات کردم ولی دپرس بودم 

ولی عید ۹۷ یه نامه بخدا نوشتم و ازش عشق زندگیمو خواستم و گفتم که جذبش میکنم نامه رو گذاشتم لای کتاب راز و ۶ماه انرژی مثبت فرستادم که شهریور ماه شوهرمو دیدمو. بقیشم که میدونی

خیلییییی بزرگتر یعنی چقدر؟چند سال اختلاف سنی دارید

16سال

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)