2733
2739
عنوان

پس ندادن قرض

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 53 پست
ندارم

وایسا من یکم از اینده بعد از کهریه گرفتن برات بگم بعد خودت دودوتا چهارتا کن

وقتی مهریه بذاری اجرا خیلییی هم اگه شوهرت ادم خوب و منطقی باشه مهریتو میده تا بدی به داداشت بعد همش سرکوفت میشنوی که برادرت بیشتر از زندگیت ارزش داشت

پول از زندگی و شوهرت مهم تر بود

اعتماد شوهرت بهت کم میشه با خودت میگه پای خونوادش وسط باشه میتونی قیدشو بزنی پس نسبت به تو و زندگیش بی مسئولیت میشه 

هر کسی هم از راه برسه ممکنه بهت متلک بندازه که گناه برادر شوهر رو پای شوهرت نوشتی

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخام از شوهرم بگیرم بریزم برای وام چقدر کوتاه بیام خر گیر اوردن منم داداششو اذیت میکنم

دقیقا هر چی بری جلو اونا عقب میکشن یکسال زمان دادین دیگه کافیه با برادرشوهرت و جاری سنگین شو نه سلامی نه علیکی برادرشوهرت نداره پدرشوهرت یا خانواده زنش مسئولن به برادر شما ارتباطی نداره که پسر و داماد و شوهر یکی دیگه نداره

2728
دقیقا هر چی بری جلو اونا عقب میکشن یکسال زمان دادین دیگه کافیه با برادرشوهرت و جاری سنگین شو نه سلام ...

میخام حداقل دادخواست مهریه بره در خونشون یکم به خودشون بیان که مردم احترام بهشون گذاشتن 

2740