2737
2734
عنوان

دکتر زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 3996 بازدید | 71 پست

نصر دی و گاندی هست میدونم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر زایمانم دکتر مشفقی بودن فوق العاده بود اونم معرکه دستش بخیش همه چی من ۴ ۵ تا دکتر دیگه رفتم ...

مشفقی خانمه؟  کدوم بیمارستان؟ 

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
استخارت چی گفت من خودمو کشتم با وسواس پیداش کردم کلی تحقیق سر زایمانم مسافرت بود😒 اما خب برای من ...

اون یکی‌دکترتون کی هست اونم همین بیمارستان ها هست ؟؟ 

استخارم خودمم نفهمیدم ولی یجاش درمورد گناهکاران بود حس کردم شاید خوب نباشه 

2731
مشفقی خانمه؟  کدوم بیمارستان؟

مشفقی بله معصومه مشفقی مطبش یوسف اباده

اونم نجمیه و محب کوثرو میدونم اما جاهای دیگه هم هستش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اون یکی‌دکترتون کی هست اونم همین بیمارستان ها هست ؟؟  استخارم خودمم نفهمیدم ولی یجاش درمورد گن ...

بله اونم هست

معصومه مشفقی

مشفقی بله معصومه مشفقی مطبش یوسف اباده اونم نجمیه و محب کوثرو میدونم اما جاهای دیگه هم هستش

ممنونم. کی زایمان داشتید‌؟ هزینش؟ جدا برا خودش هم پول گرفت؟

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
2740
ممنونم. کی زایمان داشتید‌؟ هزینش؟ جدا برا خودش هم پول گرفت؟

من ۴ سال پیش دستمزد جدا ندادم

چون ازاد رفتم نجمیه ۳ تومن برای طبیعی دادم

جای بخیه هاش خوبه خانومی ؟؟  من فقط دنبال یه دکتر اروم و با محبتم  به طبیعی و سزارین وار ...

واقعا بدون اغراق میگم ۴ تا دکتر رفتم نفهمیدن زایمانم طبیعی بوده

اخلاقش که فوق العادس 

اینم من تعریفشو شنیدم کدوم بیمارستان ها هستن

غدیر محب کوثر تهرانپارس نیکان بیمارستانای زیادی هستن من دقیق یادم نیست

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉