2733
2739
عنوان

عسلم. فقط کسایی ک در جریان تاپیکام هستین بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 59 پست
آره فدات جمله هات درسته من از علاقش مطمئن بودم ولی قبلا  سه سال تلاش کرد بیچاره حتی یدفم خودک ...

میدونم خب تا حدودی اشتباه از خودتم بوده از اولش اگه میخواستیش پاش میموندی ...

اون واست سنگ تموم گذاشته از علاقشم مطمئن بودی 

انشاالله درست بشه همه چیز ...

پسره داره تلافی درمیاره 

تلافی اون موقع هایی که نبودی و پیشش نموندی ...

میدونم خب تا حدودی اشتباه از خودتم بوده از اولش اگه میخواستیش پاش میموندی ... اون واست سنگ تموم گذا ...

آره میدونم خودم مقصر بودم. کاش تلافی فقط لج کردن باشه. من حس میکنم واقعا داره بخاطر لجبازی کامل میره

و این آزارم میده😔

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میدونم خودم مقصر بودم. کاش تلافی فقط لج کردن باشه. من حس میکنم واقعا داره بخاطر لجبازی کامل میره ...

اگه قلبا دوستت داشته باشه میاد دوباره اما اگه فراموشت کرده باشه یا تو قلبش نبودی شاید دیگه .....

اما چون خودم تک فرزندم اینجورم کسی بهم محل نده میرم اگه دوباره برگرده ۲ حالت داره اگه دوسش داشته باشم بعد یه مدت طاقچه بالا گذاشتن برمیگردم چون قلبم باهاشه اگه دوسش نداشته باشم یا خیلی قلبمو شکونده باشه و بهم بد کرده باشه برنمیگردم ...

اگه قلبا دوستت داشته باشه میاد دوباره اما اگه فراموشت کرده باشه یا تو قلبش نبودی شاید دیگه ..... ام ...

من فک کنم بدجور دلشو شکستم

نمیدونم س سال جواب رد دادم. خیلی کارا کرد

حالا نظرت چیه؟ 

اون خیلی لجبازه بیش از حد

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
2731
ایشون اگه دوستت داشته باشه قلبا مطمئن باش میاد خودش ...

ی کارایی کردم ک نمیدونم ببخشه یا نه 

من فک کنم بدجور دلشو شکستم نمیدونم س سال جواب رد دادم. خیلی کارا کرد حالا نظرت چیه؟  اون خیل ...

منم لجبازم 😶😅

اما اگه دوست داشته باشه و هنوز تو قلبش باشی و فراموشت نکرده باشه مطمئن باش برمیگرده 

درسته تک فرزندا اخلاقای خاصی دارن اما فوق العاده احساسی هستن 

منم لجبازم 😶😅 اما اگه دوست داشته باشه و هنوز تو قلبش باشی و فراموشت نکرده باشه مطمئن باش برمیگرده ...

خیلی میترسم از امروز. 😭

2740
ن اگه پسر خوبی بوده و اهل خیانت نبوده کاری نکرده امروز مطمئن باش گلم الکی خودتو ناراحت نکن 

مرسی آجی خیلی آرومم کردی 😔😖😭❤️❤️❤️

نمیدونم امیدوارم همین باشه. میخای بهت درخاست بدم داستانمو برات کامل تعریف کنم؟ 

خواهش میکنم قربونت وظیفم بود ❤❤❤❤💚💚💚💛💛💛💜💜💜اره درخواست بده 

فداتشم لطف کردی 😘😘😘😘😘الان بهت دادم قبول کن بی زحنت

لیلا جون میشه بهم درخاست بدی ی پیام بدی ک صفحت برام باز شه؟ 

هر کاری میکنم لاله نمیاد صفحت

لیلا جون بی زحمت جواب پیاممو یچیزی بنویس ک صفحت برام بالا بیاد

2706