2737
2734
عنوان

عزیزانم خواهش می کنم هر کسی قرص لاکتول رو می شناسه بیاد:

| مشاهده متن کامل بحث + 22623 بازدید | 39 پست

با سلام 

پروبیوتیک‌ها میکرو ارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که مصرف کافی آنها سبب نمایان شدن اثرات سلامت بخش در بدن میزبان می‌شود. ساشه لاکتول نیچرز اونل یکی از بهترین مکمل های مورد استفاده برای تامین پروبیوتیک ها است.پروبیوتیک‌ها به طور کلی در کمک به درمان اسهال، چه عفونی و چه ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها تاثیر گذارند. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیمارتون چی شدن ؟؟؟منم میخام مصرف کنم قرص لاکتول

سلام عزیزم قرص خوبی بود، بار اول که مصرف کرد اسهال داشت  و خیلی بدتر شد اما موقع یبوست خوب جواب داد

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
کلونوسکوپی کردن؟؟

بله هم کاونوسکوپی هم اندوسکوپی

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
مشکلشون سندرم روده بود یا التهاب وزخم وپولیپ؟؟

سندروم روده تحریک پذیر .در آندوسکوپی و ورم معده و رفلاکس اسید دیده شد ولی در کلونوسکوپی چیزی دیده نشد گفتن از اعصاب و استرس هست

2738