2733
2734
عنوان

اقا من ي سوال دارم تقريبا دينيه

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 22 پست
کریم اهل بیت هم لطفا بگید لقب کی هست امام حسن علیه السلام یا امام حسین علیه السلام

امام حسن ع

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اشتباه نوشتم خواستم بنویسم امام حسن علیه السلام یا امام جواد علیه السلام؟

امام حسن عزیزم

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

باب الحوائج

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
اره راس ميگي مرسييي بجز امام موسي و حضرت عباس ديگه كي هستش؟

ببین این حرفها که شنیدی راسته، ولی اینجوری نیس که بقیه کمتر بدن این بزرگواران بیشتر

من خودم اصلا مذهبی نیستم، ولی تجربه کردم که وقتی از ته دل، حاجتب رو پیش صاحب حاجت ببری دست رد بهت نمیزنن

مثلا همه امامها علاقه خاصی به عمه شون زینب س و مادرشون بی بی حضرت زهرا دارن و اگه از ته دل قسم بدی دلشون نمیاد جواب رد بدن

یا مثلا گریه بر سید الشهدا علیه السلام داروی اکثر دردهاست

یا مثلا امام جواد خیلی جوان بودن که با زهر شهید شدن حاجات دنیوی مثل ازدواج جوونا و خونه و شغل و ... رو ایشون خوب لبیک میفرمایند

من انقده ازین موارد دیدم دیگه یقین دارم

مثلا حضرت معصومه س امام نیستن ولی ی مورد عجیبی ازشون دیدم که به شخصی که چند سفر رفت زیارتشون حاجت بزرگی داد من بهشون خیلی معتقد شدم،

من هم امام حسن و امام موسی و امام جواد را شنیدم

جالبه من که مذهبی نیستم با دیدن بزرگواری این خاندان بهشون ایمان اوردم، در حالیکه دیدم یکیو ظاهرش چنان مذهبیه که چادر و مقنعه و مچبند و اینا میزاره بعد واسه مشکلاتش میره جادر جنبل میکنه!!!!!! همیشه هم کاراش تو هم میشه ولی عبرت نمی گیره

2738