2737
2734
عنوان

مد جدید عروسیها...اوج بی احترامی ب مهمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 115 پست
چقدرررر بده که ارزشها و الویتها لوض شده قبلا همهوچیز شادی بزرگترها و بچه ها بود و عروس و داماد هم ب ...

يادش بخير عكس عروسي پسر عموم من بچه بودم ديديم بعد سالها انقد ذوق كرديم واقعا هم خاطرات اونموقع شيرين هستن

چقدرررر بده که ارزشها و الویتها لوض شده قبلا همهوچیز شادی بزرگترها و بچه ها بود و عروس و داماد هم ب ...

ببین تمام حرف شما صحیح عروسی خیلی از ماهام انچنان لاکچری نبوده ولی این حداقل توقعه که طرف بچه مشکل دارشو از وسط رقص دونفره ببره یا حداقل اگر میدونه همچین بچه ای قابل کنترل نیست نیاره جشن..این کاملا به رشد فرهنگی ی جامعه مربوطه اگه قراره طبق رفتارا سی سال پیش باشه عروسیامون که پس باید با خانواده  شوهر زندگی کنیم نفری شیش تا بچم بیاریم شوهراتون تو سرتونم زدن نگید چرا چون سی سال پیش زنها بساز تر و تابع تر بودن و کلا نی نی سایت هم نباید بیایم جون فدیم وجود نداشته

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجلس عروسی مجلس خوشی همه است

مثل قدیمها

نه این که مجلسی باشه که بگن بیایید خودتون و بچه هاتون به صندلی پیچ بشید و نمایش و خوشی ما رو ببینید

اگه محوریت با فیلم و عکسه کلا مجلس دو نفره یا با افراد خانواده نزدیک بگیرن بدون بچه

چه کاریه خدایی؟؟

البته اون چند دقیقه که مخصوص عروس دوماده خوب باید رعایت بشه

ولی کل مجلس...مسخره هست

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
اتفاقا تو يه عروسي مزخرف كه پر از نمايش و خودنمايي هاي الكي بود اين رفتار زشت رو زندايي وحشي عروس با ...

من اصلا با بچه ها کار ندارم فیلم منو چند تا زن بزرگ خراب کردن بچه نیست تو فیلم ما زیاد

2731
يادش بخير عكس عروسي پسر عموم من بچه بودم ديديم بعد سالها انقد ذوق كرديم واقعا هم خاطرات اونموقع شيري ...

دقیقا

منم عکسهای عقد و عروسی مامان و خاله هام رو می بینم هنوز که هنوزه کیف می کنم و دو هر کسی کلللللی توقف می کنیم

الان همه چیز شده ژست و نمایش

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

من هم بچه دارم هم عاشقشم هم باهاش بهم خیلی خوش میگذره اما واقعا دلیلی نداره عروسی یه دوست که میرم بچم رو هم با خودم ببرم. اینکه ميگن عروسی واسه بچه هاست خب عروس و داماد چه گناهی کردن کلی خرج کنن که بچه من بیاد تو عروسی و آخرش هم اکثر بچه ها با خستگی و گریه از تالار میرن بیرون 

واقعا اینکه یه جاهایی باید بدون بچه رفت اگر تو فرهنگمون جا بیفته عالیه. من میخوام یه دورهمی با دوستام بگیرم هر کدوم یکی دو تا بچه دارن. میشه بیست تا بچه. خب بیخیال دورهمی میشم چون اینکه مثلا ده بیست تا بچه بیاد خونه آدم مساوی است با ترکیدن خونه و عاصی شدن مهمان و میزبان و همسایه. 

2740
ببین تمام حرف شما صحیح عروسی خیلی از ماهام انچنان لاکچری نبوده ولی این حداقل توقعه که طرف بچه مشکل د ...

اون بچه ای که شما میگید درسته ...اون یک مورد خاص بوده...نه نرم بچه های عادی

تکنولوژی خوبه ولی فرهنگ صفا و صمیمیت قبل خیییلی بهتر بود

حتی الان خیلی افسردگیها و بیماریهای روانی به خاطر تنهایی ها و دوریها و ژستها و نمایشهاست....وگرنه پای صحبت قدیمیها بنشینیم می بینیم شرایط اقتصادی و..خیلی سخت تر از همین الان با این همه مشکلات بوده

بعد من که تو فامیلمون ندیدم زنهای قدیم تو سری خور باشن...ماشاء الله اغلب هر کدوم برای خودشون  شخصیت و جایگاه خوبی داشتن

ی مادر بزرگهای بابام‌که کلا مرجع حل اختلافات خانواده ها و محل از زن و مرد بوده..

يعني چي اگه نميتونه كسي بچش رو از وسط جمع كنه ميتونه نياد ،با اين هزينه هاي بالا عروسي ميگيرن مسلما دوست ندارن يه عالمه بچه وسط فيلمشون باشن ،از عروسي همون فيلم و عكس ميمونه ديگه ،مهمون ها هم رعايت كنن يا مامان ها ميرقصن يا وايميستن به حرف زدن و بچه ها فكر ميكنن اومدن مهدكودك و مسابقه دو ميدن 

البته من دیدم بعضی تالارها یجای سرپوشیده دارن برای بازی بچها که بیرون هم نروند ک خطرناک باشه وصله به ...

والا ما يه اتاق كودك داشت تالارمون اصلا انگار نه انگار ،زحمت نميدادن بچشون رو ببرن اونجا