2733
2734
خدایااااا به همه منتظراااا از این مشکلات شیرین بده😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

انشاءالله همه صاحب نی نی شن.. ولی مشکلات خیلی زیادی ذارم.. خیلی دارم درد میکشم با کلی دردای دیگه 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاءالله همه صاحب نی نی شن.. ولی مشکلات خیلی زیادی ذارم.. خیلی دارم درد میکشم با کلی دردای دیگه&nbs ...

کریری که صندلی ماشین میشه تهیه کنید و از همون اول میشه گذاشت داخلشون و تشکچه اضافه دارن باری نوزادای چند روزه به درد میخوره و راحت

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2731

منم دوقلو دارم 

صندلي ماشين خريدم دوتا صد در صد واجبه به خصوص اگر خودتم رانندگي مبكني 

صندلي غذا يدونه خارجي خريدم كه لازمه يدونه هم ايراني دارم براي مسافرت 

كرير واجب نيست البته اگر از اول صندلي ماشين خوبي بخري كه از بدو تولد بتونه بشينه توش ولي من كارسيت هم داستم 

با اغوشي بخر يا كالسكه من هردوشو خريدم ولي به خاطر راحتي اغوشي همس باهام بود 

تخت دوتا ميخوان 

گهواره يدونه خريدم 

روروئك هم همينطور

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
صندلی ماشین بگیر خودت هم عقب بشین یکی نو بغلت یکی هم تو 

نميشينن بكي ببينه اون يكي بيرونه جيغ ميزنه بياد بيرون صندلي ماشين بايد دوتا باشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

صندلي غذا از واجباته واجباته من بدون صندلي نميتونم غذا بدم هر جور عادت بدي همونجور عادت ميكنن

2738