2733
2734
عنوان

با فالگیر دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 10446 بازدید | 235 پست
هیچی بین مون شکل نگرف یعنی هیچ کدوم حرفی نزدیم فقط گفت خیلی شوکه شدم من پشیمون بودم ازینکه گفتم اما ...

چرا گفت عکسنو ببینم مگه نمیشناست مثه این پسرا که درخواست دوستی میدن تازه بعد میگن عکس صحبت کرد

موندنی با لگد نمیره،رفتنی با خواهش نمیمونه...
چرا گفت عکسنو ببینم مگه نمیشناست مثه این پسرا که درخواست دوستی میدن تازه بعد میگن عکس صحبت کرد

نمیدونم شاید خواست ببینتم چون گفت میدونی چقد عکساتو نگاه میکردم...

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی برات دعا میکنم عزیز دلم 💖🌼 

مرسی از مهربونیت😍❤

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2728
اسم خودت و مادرت رو بدونه میتونه هر کاری کنه

آره ، درسته ، فک کن سیصد تومنو گم‌کردی بی خیال شو بعد چون اون اقا محرمت نبوده و اختیار رو ازش سلب میکردی با دعا گرفتن براش ، گناهه له، توبه کن و از یه ادم وارد و البته مطمین بپرس احتیاجی به باطل کردن هست یا نه 

خودتو بهش معرفی کن ,حستم بهش بگو ,اگر حتی بهت نه بگه بازم بهتره تا اینجوری بلاتکلیف موندن ,من به خوا ...

حالاتوفالاچی میوفتاد؟میگفتن به هم میرسن؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
خب اخرش؟

اخره چی؟

2738

با یکبار فال گرفتن مشتری ثابت ما خواهید شد

فالگیر حرفه ای انواع فال 》قهوه 》فال تاروت》فال اوراکل احساسی فرشتگان》فال چای 》فال پاسور لنورماند》فال ورق پاسور 》فال دارچین 》فال اینه و احضار موکل 》فال شمع شمع 》فال شمع آب شده》 فال ترکیبی 》فال احساسی ازدواجی》 فال قران 》 به صورت کامل و حرفه ای با سالها تجربه در فال در خدمت شما هستیم

با حرفه ای ها فال را تجربه کنید

۰۹۱۳۰۳۸۴۲۷۹

از اینستاگرام  و تلگرام رضایت مشتریهای مارا ببینید  falgirghahvee@

تنها کافیست که شماره ما را سیو کنید تا واریزی ها و فیلم فال و رضایت مشتری های مارا ببینید 

فرشته ۰۹۱۳۰۳۸۴۲۷۹

همچنین انجام کلیه طلسمات یهودی و مسلمان بهترین دعا نویسی صبی و جهود با تضمین و نتیجه گیری کمتر مدت زمان چهل روز