2737
2739
عنوان

مامانی گل دخترم ۱۴ ماهشه.یکم نگران وزنشم لطفا بیاین نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم تا ۶ ماه شیر خودمو خورد ول کرد،ازون موقع شیر خشکی شد،اما من زیاد نمیتونستم تند تند شیر بخرم ...

عزیزم مردم برا همه چیز حرف دارن

اوناییم که بچشون ریز و لاغره از حرف مفت دیگران عاصین

2728
جدی؟منم ازمایش دادم براش همه چیزش نرمال بود

آره تا یک‌سالگی وزن گیریشون بالاس بعد از اون  خیلی کم میشه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
عزیزم مردم برا همه چیز حرف دارن اوناییم که بچشون ریز و لاغره از حرف مفت دیگران عاصین

اره میفهمم.

اما آخه خیلی بم زور میگه😣بخدا هیشکی تو طایفه مث من حساس نیس رو غذای بچه هیشکی مث من دنبال بچه ش راه نمیفته بخاطر غذا

بعدم مادرشوهرم هی بگه بچه شیرخشکی فلان بچه شیر خشکی بهمان😣بخدا بچه دخترش ینی خیر سرش شیر مادر خورد،پشه از کنارش رد میشه بچه مریض میشه اتقدم ضعیییف و بی جونه،خواهرشوهرمم فقط فکر شکم خودشه بچه خورد خورد نخوردم به درک.

اه میخوام دفه بعد بش بگم مامان جان بچه من قوه و بنیه ش از صدتا بچه شیر مادرخور بهتره آ اشاره کنم به بچه دخترش😣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒