2733
2739
عنوان

کسایی ک راجع به شیردان رو سر نوزاد اطلاعات دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 20 پست
خب خوبه دیگه

مال پسرم ببشتر بود

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا بچه منم یه قسمت کم نرمه ،برا هربچه ای منفاوته ،

نگران شدم من

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
مال پسرم ببشتر بود

بیخیال حساس نشو اگه خیلی نگرانی ببر متخصص اطفال ببینه خودتم دس نزن

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2731

یه دکتر خوب دیگه ببر بگو شیردونش رو بررسی کنه ولی خیالت راحت باشه اگه مشکلی بود پزشک بیمارستان میگفت 

بعدم همینقدراست دیگه شیردون یه ذره است 

اما جهت مطمئن شدن حتما ببرش پزشک اطفال بررسی میکنه و خیالت رو راحت میکنه بعضی بچه ها ملاجشون زودتر بسته میشه دکتر کمک میکنه که این اتفاق نیفته

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم