2733
2734
عنوان

من خیلی به حرفه مدلینگ علاقه دارم ولی خانوادم نمیذارن😭😭😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2181 بازدید | 190 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عع  تولدت مبااارک😄😍😍😍

مرسی نازنین 😍😘😘😘😘😘😘

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2728
هیکلتم خیلی خوبه عزیزم مناسب هم هس برا مدلینگ آرزو میکنم بتونی وارد حرفه ای ک دوست داری بشی عزیزم❤

فداتشم 😘

خانوادم نمیذارن 

البته پیشنهاد مدل روسری و شال و مانتوبهم شده شاید قبول کنم 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
خوشبختم منم دیپلم تجربی ادامه ندادم  😉 چیکار میکنی حوصلت سر نره؟

باشگاه میرم 

همین 😂

مهسا جان هم هیکلت و هم فیست عالیه

نظر لطفته گلم😘

2740
پس اینجا چیکار میکنی دختر خوب خیلی زوده واست این فضاها با دغدغه های ادم بزرگا..سعی کن ذهنتو معطوف چی ...

من تو تاپیکی که به من مربوط نیس نمیرم

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم
فداتشم 😘 خانوادم نمیذارن  البته پیشنهاد مدل روسری و شال و مانتوبهم شده شاید قبول کنم

اونمم خووبه 

ازینجا شروع کن شاید خونوادت ککم کم برا مدلای دیگم نرم شدن وقتی دیدن مشکلی برات پیش نمیاد

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟