2733
2739
عنوان

سوزش شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 37 پست
ممنون از راهکارت     منم آب زیاد میخورم،الان آبلیمو هم قاطیش می کنم

منم خوردم واقعا داره اثر میکنه

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

من قبلا ورزش میکردم ،ی مدت خبری نبود،چون تو باشگاه آب زیاد میخوردم،الان دوباره برگشته،خیلی عذاب آوره

انشاله زودتر خوب شیم، همگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شکر

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
من قبلا ورزش میکردم ،ی مدت خبری نبود،چون تو باشگاه آب زیاد میخوردم،الان دوباره برگشته،خیلی عذاب آوره ...

ایشالله عزیزم باشگاه تو پس برو 

2728
من قبلا ورزش میکردم ،ی مدت خبری نبود،چون تو باشگاه آب زیاد میخوردم،الان دوباره برگشته،خیلی عذاب آوره ...

ان شاءالله

بی ابی بده برا ما چون دیگ میکروبش تو بدنمون هست تا بی اب شه سریع تکثیر پیدا میکنه

باید سریع اب بخوری و ادرارتو اسیدی کنی با یه چیز ترش تا سریع خوب شی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
اره دقیقا هر وقت شیرینی وکیک میخورم اینجوری میشم صد درصد شوهرم داره بهش دارم قرص میدم  لباس زیر ...

ماها رحمامون سرده برای همین سریع عفونت میگیریم

باید با طب سنتی گرم کنیم ک مم حالشو ندارم!!

ماها رحمامون سرده برای همین سریع عفونت میگیریم باید با طب سنتی گرم کنیم ک مم حالشو ندارم!!

من که دارم کلی گرمی میخورم کجام میره🤔🤔😤😤😤

2740