2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزدیک سی میلیون

سی میلیون کجا قیمت یه خونه کجا

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2728
اره والا عجب ترفندی زده مامانه گفته فردا زن بگیره مهریه بخواد باس دودستی تقدیمش کنیم ب پسرش پیشنهاد ...

فردا دور از جون مامانه يه چيزش بشه بقيه ى بچه هام اندازه شما سهم ميبرن فقط به خاطر ٣٠ تومن ناقابل

2738
فردا دور از جون مامانه يه چيزش بشه بقيه ى بچه هام اندازه شما سهم ميبرن فقط به خاطر ٣٠ تومن ناقابل

درسته، دیگه حساب کار دستم اومد ،میدونم چی کنم

فرقی نداره گلم زنو شوهر تو زندگی باهم شریکن من دیگه خیلی بهش اعتماد دارم خیلیلا بهم گفتن

عزیرم هر طور خودتون صلاح میدونین موفق باشید ولی بنظر من باید خونه بنام زن باشه حالا ماشین فرق نداره ولی خونه چرا

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم