2737
2739
عنوان

بچمو دوستندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 51 پست
منم خیلی وقتا ک دارم رانندگی میکنم میگم بزار خودممونو بندازم تو دره ای جایی هر سه خلاص بشیم،وخیلی چی ...

خوب میشه ..واقعا شرایط سختیه کاملا درکت میکنم ولی گذراست. اینکه میگی با جیغ بیدار میشه دقیقا تجربه کردم دختر من دو ماه شب ها جیغ جیغ داشت تا یه دندون در بیاره. بیبین برای 16 دندون من چی کشیدم😢😢 اگر کمک داری و مادرت پیشته یه تایمی تو روز بگذار پیش مادرت و تنها یا با همسرت برید بیرون تا ارامش بگیری. 

من با این شرایط تو شهر غریب بودم. بدون هیچ کمکی .فقط خداروشکر میکنم که اون شب و روزهای سخت گذراست.

یکم یعنی چقد؟بیشتر از۱۶ماه؟؟کاش میدونستین ۱۶مااه شب نخوابیدن و هی با صدای جیغ و گریه از خواب پریدن چ ...

عزیزم منم الان بیشتر از ۴ساله ک شبا تا خود صبح بیدارم نه با گریه و جیغ بچه بلکه با سرو صدای همسرم با صدای فیلمایی ک از تی وی میبینه و اصلا هم درک نداره ک ساعت ۴صبح اونم هرشب وقت دیدن فیلم نیس...

بهرحال آرزو میکنم ک خدا بهت صبر بده و قلبت رو ب آرامش برسونه

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم یعنی چقد؟بیشتر از۱۶ماه؟؟کاش میدونستین ۱۶مااه شب نخوابیدن و هی با صدای جیغ و گریه از خواب پریدن چ ...

بچه دوست منم نمیخوابید اصلا، دکتر دپازپام داد، یه مدت بهش دادن خوابش عالی شد بعد دوستم خودش دیگه نداد گفت بچه ام گناه داره،دوباره بچه گریه و زاری شبانه داشت.

من میگم با دکتر مشورت کن گاهی دیازپام بدی، که خودتم بخوابی

2728
منم دوسش ندارم چون ۱۶ماهه ک ی شب درست نخوابیدم همیشه در حال گریه است دیگه از دستش خسته شدم آرزومه بم ...

ببر دکتر اون بچه احتمالا ریفلاکس داره با دارو خوب میشه

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم.