2733
2739
عنوان

باردارای مهربون آخه این لک چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 24 پست
دارن اصلا همین کرم رو برم بپرسم بگیرن ...؟

انواع کرم هآ هست خودشون دیگه معرفی میکنن منم قبلنا خواهرم اسم یه کرم بهم گفت خوبه که من صورتم لک نیاورد یادم نمیاد اسمش رو

مامان دوقلوها هستم😍😍
آره آره آره ....آفرین

عزیزم شاید قارچ پوستیه .پمادشو از داروخونه بگیر هر ذوز روزی دوسه بار بزن خوب میشه اسمش کلوتریمازول فک کنم.البته این مالع پوسته. ب اون پماد واژنی ربط نداره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انواع کرم هآ هست خودشون دیگه معرفی میکنن منم قبلنا خواهرم اسم یه کرم بهم گفت خوبه که من صورتم لک نیا ...

آخ...عزیزم از ابجیت میپرسی بهم بگی ...کلی دعات میکنم

2728
عزیزم شاید قارچ پوستیه .پمادشو از داروخونه بگیر هر ذوز روزی دوسه بار بزن خوب میشه اسمش کلوتریمازول ف ...

اینم میرم میگیرم انشاالله خوب شه ..خیلی تو چشمم هست ...

اصلا باورت میشه هیچ کرم ارایشی و پودری نمیزنم ..خیلی دلم میسوزه باور کن

فکر نکنم این خوب باشه ...کارساز باشه ... نمیدونم  😉

برو دکتر پوست بهتر  از همه هستش بعدم من خالم ک باردارشد چهارپنج سال پیش رف ی دکتر ک دارو دستساز داد بهش خیلی خوبشد صورتش اصلا ی دونه لک نموند روصورتش لکه هاش قهوه ای بود توچشم بودن اما خوب شد

برو دکتر پوست بهتر  از همه هستش بعدم من خالم ک باردارشد چهارپنج سال پیش رف ی دکتر ک دارو دستساز ...

انشااالله عزیزم 

حالا داروخونه برم ی امار بگیرم ببینم چی میگه.نشد میرم دکتر پوست

2740