2737
2739
عنوان

کسی ازین سونو سردرمیاره؟ لطفا کمک! + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 41 پست
قربونت ولی خی خیللللی اذیت کرده سر همینا

ای جانم

موقع پستونک خوردن یه ماچ آبدار از طرف من ازش بگیر

انشاالله به زودی خوب خوب شه😍😗

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینو شک دارم اتفاقا که بقایا مونده بوده یا نه شهرستانه امکانات کمه

اگه شك داري حتما پيگيري كن .. من اول همين اومد تو ذهنم  كه بقايا هست اما با توجه به اينكه گفتي ٨ ماه ميگذره گفتم نه بابا بعيده ديكه بعد اين همه پيگيري كرده .. اما اگر فكر ميكني كوتاهي كرديد .. حالا دليلش هر چي بوده حتما پيگيري كنيد با توجه به اين كه ميگي عفونتم داشته حتما ي تيكه مونده .. 

دكتر با قرص ميتونه دفعش كنه .. فقط زودتر دنبالش باشيد خطرناك هست سهل انگاري نكنيد

خدايا اين هديه قشنگت سالم بياد پيشم ... لطفاااا
این کیست نیست این پوسته تخمک که بعد از تخمک گذاری از تخمک توی تخمدان بجا میمونه نشانه اینه که خواهرت ...

فكر نميكنم ايني كه شما ميگي باشه .. نوشته سونو روز اول پريوديش بوده .. نه اون موقع نه قبلش تخمكي ازاد نميشه كه حالا بخواد پوسته ش باشه

خدايا اين هديه قشنگت سالم بياد پيشم ... لطفاااا
اگه شك داري حتما پيگيري كن .. من اول همين اومد تو ذهنم  كه بقايا هست اما با توجه به اينكه  ...

درسته عزیزم باید پیگیر باشه

فقط یه سوال

این سونو گفته توی تخمدان... بقایا مگه نباید توی رحم باشه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740

کیسه های فولیکول معمولا بعد از آزاد کردن تخمک حل می شوند. اما اگر کیسه حل نشود، مایع اضافی داخل کیسه می تواند رشد کند و این انباشت مایع باعث کیست کورپوس لوتئوم می شود.به طور کلی کیستی است که بعد از تخمک گذاری از پابرجا ماندن کورپوس لوتئوم و تبدیل شدن آن به کیست حاصل میشود و به صورت نرمال کورپوس لوتئوم تا قبل از سیکل بعدی جذب میشود.