2733
2739
یه دنیا ممنون دوست عزیزم .ببخشید من زیاد سوال میپرسم خدا خیرتون بده .شما در مورد جفت بودن ستاره ها چ ...

خواهش میکنم عزیز دلم هر وقت سوال داشتی در خدمتم انشالله بتونم کمکی بهت بکنم شنیدم ولی زیاد اعتقاد ندارم روش محاسبشم بلد نیستم راستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهش میکنم عزیز دلم هر وقت سوال داشتی در خدمتم انشالله بتونم کمکی بهت بکنم شنیدم ولی زیاد اعتقاد ند ...

عزیزم امکانش هست کمکم کنی 

بشدت ضعیف شدم و بی اراده و نا امید 

کاری نکردم خانومی ❤انشالله حاجت روا باشی التماس دعا

سلام خوب هستین؟امیدوارم زودتر پیام منو ببینید یکسال گذشته ازین تاپیک... یه دعایی تو گوگل هست واسه فروش خونه اخه فروش نمیره مشتری نمیاد نوشته ساعت سعد باشه،الانم دهه سوم ماه قمری هستیم ننویسمش اون ایات رو؟؟نتیجه عکس میده؟؟شما دعایی میدونید واسه فروش خانه و خرید خونه؟؟

سلام به همگى من اتفاقى اين تاپيكو ديدم چندسال گذشته اما وظيفه دارم اگر كسى بعدا خوند بگم كه بدونه 

خانم هاى محترم دعانويسى اداب داره ادم خاص خودشو ميخواد يعنى چى كه نشستين هى دعا تجويز ميكنين واسه هم🙄😑 

هيچ ميدونين اگر كسى همزاد بد داشته باشه باانجام اينكارا همزادش چقدر تحريك ميشه و اذيتش ميكنه؟ هيچ ميدونين با دست خوتون تو زندگيتون سنگينى ميندازين با اينكارا؟ خواهش ميكنم خودتونو بدبخت نكنين حتى ذكر رو هم ادم نميتونه سرخود بگه چه برسه دعانويسى🙄🙄 خود من زمانى دنبال اين چيزا بودم اجنه دمار از روزگارم دراوردن كارم داشت به تيمارستان ميكشيد خيلى ناراحت شدم از خوندن اين پياما چون شما آسيب هاشو نميدونين 😑 فقط صلوات بفرستين نذر ائمه بكنين قرآن بخونين دنبال علوم غريبه نباشين ماها نميتونيم باچارتا نسخه اينترنتى عالم ماورايى بشيم و دعا بنويسيم و هرچيزى بخونيم نكنيد اين كارو باخودتون خواهراى من😬

من وظيفم بود بگم حالا هركى قبول نداره امتحان كنه 👌

2740