2737
2734
عنوان

یه چالش جالب، چه کار معمولی هست که شما انجامش ندادین....

| مشاهده متن کامل بحث + 2532 بازدید | 200 پست
نه راستش چاق نیستم دلم میخواست لاغر تر بشم اگر نه به نظر خودم اندامم خوبه اگه میدونستم اینقدر رژیم ...

قربانت بانو...برعکس من عاشق رژیمم بااینکه دیگه رزیم نمیگیرم ولی همچنان طبق اخرین برنامم دارم پیش میرم و یجورایی دائم الرژیمم...

والا.... من بل شدهرم مبگم شما مسرا از چیه ما دخترای ابرو پیوستل خوشون میومد؟ خواهر شوهرم که بزرگتر ...

عاشق معصومیتمون خخخخخ

شوهر من میگه موقع حرف زدن موهای صورتت رو دیدم با خودم گفتم اینا رو برمیداره؟؟؟؟خخخ

آخه من فقط پشت لبم رو برمیداشتم حوصله آرایشگاهو نداشتم هی بخوام برم به خاطر همین لپم رو دست نزده بودم

روز عقدکنونم همه مات و مبهوت نگام میکردن بس که تغییر کرده بودم و خوشگل شده بودم چون آرایش عم نمیکردم قبلش

ولی این چیزا واسه نسل الان غیرقابل تصوره

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا حالا قلیون و هیچ دودی نکشیدم،با اینکه ۲۸سالمه و متاهلم لوازم ارایشی یه رژ دارم و یه ریمل و مداد ابرو،که اصلا از مداد ابرو بلد نیستم استفاده کنم اصلا ارایش کردن بلد نیستم

نمیتونم با کسی گرم احوال پرسی کنم 

عمل زیبایی هم هیچی نداشتم حتی خال برداشتن وخیلی از چیزای دیگه...

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان