2737
2739
عنوان

زن ها بی عقل ترین موجودات جهانند😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 85 پست
کلمات یکی نبود خوشمزه  حالم از مردایه .... لااله الالله  عب نداره این خودشیرینیاتو میزار ...

مرسی که عیبامون رو به خوبیاشون بخشیدین...باشد که هدایت شویم😁

درضمن من خودشیرینی نمیکنم چون مخاطب خاصی ندارم😅

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.
مرسی که عیبامون رو به خوبیاشون بخشیدین...باشد که هدایت شویم😁 درضمن من خودشیرینی نمیکنم چون مخاط ...

اتفاقا اونایی ک مخاطب خاص ندارن چندش ترن 

تنوع طلبن واس همه .... میکنن 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بد راجع به همجنسات حرف میزنی عزیزم🤦‍♀️🤦‍♀️ ولی کجاش رایگانه تو ایران یه نفر کار میکنه خرج ۳ ...

چن نفر تاپیک میزنن ک شوهرم خرجی نمیده کادو نمیخره عید چیزی نمیخره پول ارایشگاه نمیده😑حتی یکی بود میگفت گفته غذاهم نخور !!!خب کسی ک تو همچین خونه ای میمونه و کاااار میکنه و ب بچه میرسه بی عقله دیگ

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
اتفاقا اونایی ک مخاطب خاص ندارن چندش ترن  تنوع طلبن واس همه .... میکنن

چه تنوعی  اصلا واردش  نمیشیم که😁

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.
2728
اتفاقا اونایی ک مخاطب خاص ندارن چندش ترن  تنوع طلبن واس همه .... میکنن

دقت نکردین به بنده میگن پرهیزکار😅

دقت نکردین به بنده میگن پرهیزکار😅

خیلی اوسکولی حرف میزنی 😂

چند سالته خاله یه جمله بلد نیستی بنویسی ک معنیش مفهوم باشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
چن نفر تاپیک میزنن ک شوهرم خرجی نمیده کادو نمیخره عید چیزی نمیخره پول ارایشگاه نمیده😑حتی یکی بود می ...

البته که گفتن کم عقل بودن خانوما یه مفهوم کنایی داره به اینکه تحمل مردا  و دوست داشتنشون خودش یه بی عقلیه محضه😁😀

خیلی اوسکولی حرف میزنی 😂 چند سالته خاله یه جمله بلد نیستی بنویسی ک معنیش مفهوم باشه

خاله ی گرامی سی و اندی ز چرخش ایام آن مبارک سحر میگذرد...چون پرسیدین میگم🤣

2738
چن نفر تاپیک میزنن ک شوهرم خرجی نمیده کادو نمیخره عید چیزی نمیخره پول ارایشگاه نمیده😑حتی یکی بود می ...

بله هم مرد بی عقل داریم هم‌ زن بی عقل ولی اینکه جمع ببندیم بگیم زنا بی عقلن اشتباس

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

آهی کشید سمت رفیقان گلایه داد...

ای بهره ز عقل نبُردگان...ای زنانِ خَلق

ناگه نوا ز سمت مخالف ندا بداد

جنتلمنی ز دست اشاره...صدا ز حَلق

زینگونه هم که تو گویی چنان مباد

این سروران جهانند و ما چو دَلق

والا🙄

ما بریم سر یخچال چی هس چی نیس👋