2752
2734
😍😑😥 نزدیک یک هفته است که متوجه شدم باردارم خیلی خوشحالم ولی می ترسم ، چون ۳تا بارداری ناموفق ...

چقدر خوب 😘

اميدوارم به خوبي و خوشي سپري كني و به ني نيِ نازت برسي عزيزم ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر خوب 😘 اميدوارم به خوبي و خوشي سپري كني و به ني نيِ نازت برسي عزيزم ❤️❤️

خدا از دهنت بشنوه 

دعا کن این برام بمونه

انشاالله خدا دلت رو شاد کنه💗💗💗💗

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
اي بابا چرا شوهرت بيكار شه 😓😓😓 

شرکتی که کار میکرد تعدیل نیرو میکنن 😔😢😭

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
خدا لعنت كنه وضع مملكت رو😞 انشالله به زودي يه كار پيدا ميكنه 🙏🏻🌸

وضعمون خیلی بده خدابه دادمون برسه😭😔

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
ميفهمم  هرچند خودم داغونم اما بدون خيلي ها تو شرايط بد هستن  و ميگذره اين روزا

مرسی از دلداریت😚

ولی بااین گرونیاامیدی نیست😔

چه كاري؟  مثل من كه ٤ ساله پشتِ كنكورم و نميتونم به سر انجام برسونم؟ 😓😓😓😓

آره من متولد 65 هستم لیسانس مدیریت دارم از اول تابستون زد به سرم که دوباره کنکور بدم واسه رشته پرستاری دوتا بچه 7 و 5 ساله دارم. هزینه کتاب و کلاس و آزمون دادم. اما حالا می بینم که خیلی نتونستم بخونم ک ترارم 4 و 600 هست

با خودم فک می کنم اگه قبول بشم با دوتا بچه چطوری درس بخونم؟ چطوری برم سرکار که شیفته

آزمون استخدامی هم دادم . همه امیدم به اونه چون وضع مالیمونم اوکی نیست و اگه کنکور قبول نشم شرمنده شوهرم میشم. همین طور مادرم که زمان کلاسها بچه هام را نگه می داره

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
آره من متولد 65 هستم لیسانس مدیریت دارم از اول تابستون زد به سرم که دوباره کنکور بدم واسه رشته پرستا ...

من كه نه ديگه كلاس ميرم نه آزمون اونهمه هزينه تهش اين شد

خداروشكر زندگيِ شما به يه ثباتي رسيده همسر و فرزند دارين و ليسنانس هم دارين ، مديريت رشته خوبيه راحت تر ميشه استخدام شد انشالله كه قبول ميشين، 

اما شما شرايطتتون سخت تر بوده همين كه تلاشتونو كردين يه دنياست ❤️