2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من ۲۰ ساله نیمه شعبان نذر نقل دارم که پخش میکنم اگه امسال هزینه ش رو صرف سیل زده ها کنم به نظ ...

چه ایرادی دستتم درد نکنه چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است دیگ تو این وضعیت باید خودمون دست خودمونو بگیریم کسی نیست...

خود خارجیا وقتی خیلی از یه چیزی تعجب میکنن میگن «ابلفضی؟» بعد شما راه به راه میگین ریلی؟ ریلی و مرگ :/ 
بچه ها من ۲۰ ساله نیمه شعبان نذر نقل دارم که پخش میکنم اگه امسال هزینه ش رو صرف سیل زده ها کنم به نظ ...

عزیزم میتونین نقل کمتربگیرین مثلا 1پنجم کمکی که میخواین بدین سیل زده ها نقل بگیرین و مثلا بدین دست چندتا بچه ،حتی اگه 5تا بسته کوچیک نقل بدین دست چندتا بچه بازم نذرتون قبوله ان شاءالله.بقیه پولتونم بدین کمک به سیل زده ها اینطوری  نذرتونم ادا کردین 

ان شاءالله نذرتون  و کمک هاتون قبول باشه 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
2742
2738