2733
2734

من دیدم کسانی ک دو طرف مینور بودن 

قبل بارداری رو نمیدونم ولی بعدش حتما باید تحت نظر باشی پرونده تشکیل بدی فک کنم هفته 12 اینا نمونه گیری بشه از جنین 

بالاخره استرس و سختیهای خاص خودش رو داره اما چیز زیاد عجیبی هم نیس

بی عشقی نداشتن ِ تلخیست ،هرگز نباشد ک در دلت عشق نباشد..

یکی مینور باشه دیدم که بچه دارم شده.بچشونم یا مینور میگیره یا نمیگیره.مثلا داداشم مینوره زنش نه.بچه اولشون مینور شد.بچه دومشون خیر

جفت مینور یکم مراقبت قبل بارداری بیشتری میخواد و تقویت باید بشین دیگه.مینور که چیزی نیس.الان مامانم داییام مینورن.اصلا کم خونیه فقط.تاره با اهن و فکلیک بهتر میشع.

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یکی مینور باشه دیدم که بچه دارم شده.بچشونم یا مینور میگیره یا نمیگیره.مثلا داداشم مینوره زنش نه.بچه ...

این اطرافیا ادمو میترسونن والا طودی شده شوهرم میگه هیچوقت بچه نمیخام.

2731
قبل از بارداریتون دکتر رفتین؟ما هم مینوریم خیلی میترسم

مهم اینه که حتما دوران بارداری تحت نظر باشین و بررسی بشه که جنین خدای نکرده ژن را از دو طرف دریافت نکرده باشه. چون اون موقع می فرستند برای سقط. ولی شما می تونید بچه کاملا سالم یا مینور هم داشته باشید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
خداکنه سالم باشه😫

خدا بخواد سالمه...از حالا نگران نباشید. خدا راشکر الان با انجام آزمایشهای دوران بارداری ریسک تولد نوزاد با تالاسمی ماژور خیلی خیلی کم شده. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
خب عزیزم تعهد پدر و مادرو میخان برا عقد

به پدر و مادر چه ربطى داره

از ما كه فقط از خودمون تعهد گرفتن

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
این اطرافیا ادمو میترسونن والا طودی شده شوهرم میگه هیچوقت بچه نمیخام.

😂😂😂😂😂

حالا مگه چيه بابا

قبل از تولد مشخص ميشه بچه سالمه يا نه اگه سالم نبود اون موقع تصميم با خودتونه كه سقطش كنين يا نگهش دارين

بعدشم الان انقد علم پيشرفت كرده با آى وى اف جنسيت هم ميتونه تعيين كنى ديگه سلامت بودن جنين اى وى اف قطعيه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها منو نامزدم هم مینوریم میشه منم راهنمایی کنید نگرانم

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
بچه ها منو نامزدم هم مینوریم میشه منم راهنمایی کنید نگرانم

عزیزم نگرانی نداره.فقط باید قبل از بارداریت تحت نظر بهداشت محلتون باشی.😘😘😘منم مث شما نگران بودم ولی الان دیگه نه😱😍