2733
2739
عنوان

قبل از بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 37 پست
انشالا همینطور باشه من خیلیا رو دیدم هیچی از زندگی کردن بلد نیستن و هرچه بیشتر نمیدونن بیشتر بچه دار ...

قانون خاصی نداره ک چه قشری بیشتر بچه دار میشن

این توصیه های شما خیلی خوبه ک ادم بدونه با خودش چند چنده و یک فرد آگاه از شرایط خودش بهتر میتونه تصمیم بگیره 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
دلم سوخت ب حال اونایی ک متن های غیبت مادرشوهر رو با اشتیاق  میخونن این مدل مطالب رو نه افسوس&n ...

منم کم و بیش پییگیر بعضی تاپیک های مادرشوهری هستم. چون هیچ جا درباره این موضوع چیزی ننوشته یا آموزش خاصی نیست. دلیل بر بد بودن و افسوس خوردن برا اون ادم ها نیست

البته همه شون درست نیستن اما بعضی هاشون واقعا مفیدن

من خودم با وجودیکه تو سن مناسب و اطلاعات کافی ازدواج کردم اما راجع به خانواده همسر دیدم خیلی مثبت بود و خیلی به مشکل برخوردم و اینجا خیلی چیز یاد گرفتم در حیطه ادب و شعور البته

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعامسعولیت بزرگی به گردن ادمه!متاسفم واسه یسری ادما ک تابه یه زن شوهرمیرسن میبرنشون زیررگبارسوالات ک چرابچه نیوردین چرانمیارین چرااقدام نمیکنین سنتون میره بالا نازامیشین بیارما بزرگش میکنیم فلا فلان .....تاحالاندیدم کسی با اطلاعات واگاهی کامل بچه دارشه عین ی فامیلمون ک همیشه خداازکوچیکی بچش تاالان ک راهنماییه میدوعه دنبالش قاشق غذاروبذاره دهن این پدرهمرودراورده بس گفت من دکترادارم اما یه کتاب نخونده واسه تربیت بچهاش!!

من خودم ۲۲وشوهرم۲۳!میگه من امادگیشوندارم ازپس بچه برنمیام ومیدونم ک نمیتونم الان پدری کنم ازیسری چیزاخیالم راحت بشه بعد...ومنم هیچوقت بش اصرارنمیکنم تاخودمم ببینم ک اماد گی ذهنیشوداریم

هی کس همه ایناروباهم‌نداره ولی من وشوهرم باهم مشکلی نداریم خونه هم دوطبقه داریم ولی شوهرم بیکاره قراره ی کاربهش بدن توی شرکت وخودمم تنهام بنظرتون شرایطشو دارم بچه بیارم؟

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
2731

بچه ها من شرایط بچه دار شدن رو دارم ولی خیلی میترسم بچه بیارم 

مسیولیت سنگینیه.

از یه طرفم همسرم بیماری داره و من میترسم بچه بیارم و خدای نکرده اتفاقی برای همسرم بیفته و من تنهایی چکار باید بکنم با یه بچه

حتی از فکر کردن بهش میترسم و اینجا اولین جایی هست که بیانش کردم

یکی پیدا کردم مثل خودم.  من و همسرم هم زیر هجمه ای از نصیحت و پیشنهاد بچه دار شدن هستیم. ولی ت ...

دقیقا منم دو سال پیش خیلی علاقه داشتم و واقعا دلم میخواست بچه دار شم الان 32 سالمه و دارم به این نتیجه میرسم که بچه نمیخوام و آمادگیشو ندارم 

2740