2733
2739
عنوان

به چه چیزایی تو خانواده ی شوهرتون حسادت میکنید?

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 43 پست
من پولداري سرخوشي بي مشكلي خوشبختيشون و سلامتي همه شون اما خوانواده من يه بابا مريض ورواني و ...

مشکوک به قتل چجوریه مهربون؟

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا چیز حسرت خوری ندارن..کلا ک همه باهم قهر..روابطشون باهم وفامیلاشون ضعیف

من مث این دوستمون هستم چیزی واسه حسادت ندارند

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
2728
مشکوک به قتل چجوریه مهربون؟

پرونده در حال بررسي داره 

راننده اژانسه يه مادر و بچه رو اومده سوار كنه بچه موقع سوار شدن ميافته تو جوب ميميره

حالا زنه مطلقه بوده شوهرش ميگه تو با راننده رابطه داشتي پسرم رو كشتين

برای سلامتی بابام و مشکل داداشم یه صلوات بفرستین لطفا
پرونده در حال بررسي داره  راننده اژانسه يه مادر و بچه رو اومده سوار كنه بچه موقع سوار شدن ...

وای من

ای خدا بیچاره بچه...

خدا به مادرش صبر بده ...

خدا داداشتم نجات بده

اخرشبی خیلی ناراحت شدم

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
وای من ای خدا بیچاره بچه... خدا به مادرش صبر بده ... خدا داداشتم نجات بده اخرشبی خیلی ناراحت شدم

فدات فردا دادگاهشونه دعا كن

برای سلامتی بابام و مشکل داداشم یه صلوات بفرستین لطفا
2738
یعنی بخاطر این ک باهم بدن 

دقیقا بخاطر فرقایی که پدرمادرشون بینشون میذارن باهم سردن همه شون بین شون اختلافه واقعا خیلی فرق میدارن مثلا به پسر بزرگتر یه واحد ۱۲۰ متری با سند ششدانگ دادن به بقیه هرکدوم یه واحد ۶۰ متری اونم باسند سه دانگ....بعد میگن چون پسر بزرگتر بما میرسه خب عزیزمن این بخششارو به هرکدوم از بچه هات بکنی بهت میرسه...البته بقیه نمیگن بما هم ۱۲۰ متری بده ولی میگن وقتی نمیتونی مساواتو برقرارکنی و به همه بدی به اون یه نفرم مثل بقیه بده 

دقیقا بخاطر فرقایی که پدرمادرشون بینشون میذارن باهم سردن همه شون بین شون اختلافه واقعا خیلی فرق میدا ...

خوب الان تو با پسر چندم ازدواج کردی 

مث خونواده ی مزخرف ما ..پدر و مادر هیچ بلد نبودن فقط خدا داده بودشون واسه جمع کردن خیلی مال منال دارن همع را دادن پسرا ـ.انوقت تو خونه شون هم همیشه جر و دعواست خدا میخوام بزودی داغ پسراشون بذاره رو دلشون 

خیلی اذیتم کردن

خوب الان تو با پسر چندم ازدواج کردی  مث خونواده ی مزخرف ما ..پدر و مادر هیچ بلد نبودن فقط خدا ...

من با پسردوم ازدواج کردم ولی اونا همه چیشون واسه پسر بزرگشونه خود مادرشوهرم میگه پسرم شاهه خداس خوب کردم دادم ولی نفرین نکن گلم نفرین دوسر داره...من پارسال انقد حرص خوردم یبار نفرین کردم بخدا قسم هفته بعدش هردومون تو یه روز و تو دوشهر متفاوت تصادف کردیم من تو شهر خودمون و با ناشین پدرم که دخترمم همراهمون بود نزدیک بود چپ کنیم و اونا تو شهر دیگه برای مهمونی رفته بودن اوناهم دقیقا کم مونده بود برن ته دره...بخدا تو یه روز و هر دومونم حدودای ساعت ۱...از اون وقت به بعد من هرگز نفرین نمیکنم چون کارما اون انرژی منفی رو بخودتم برمیگردونه ولی یبار نفرین نکردم فقط گفتم خداجای حق نشسته میسپرم بخدا ...بخدا دوهفته بعدش دوباره تو همون شهری که زیاد رفت وآمد میکنن تصادف کرد و ماشینش داغون شد و ۴۰ میلیون ضرر کرد...مال حروم از دماغ آدم درمیاد عزیزم نگران نباش..