2737
2739
من با نطرت مخالفم عزیزم🙄 اگه خدا به بعضیا پسر نده تکلیف تاج و تخت پادشاهیشون چی میشه پس.بالخره احت ...

نه من بخاطر تاج و تختم پسر دوس دارم نه شوهرم

من چون از اول قبل ازدواجمم همیشه دوس داشتم بچه اولم پسر باشه و بچه دومم دختر دلایل خودمم دارم

خوبه منم بگم هرکی دختر دوس داره برای کارای خونشو انجام بده میخواد!!!

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
😐😐😐 نه که پسر بد باشه و دختر خوب باشه یا دختر بد باشه و پسر خوب باشه ما برای خدا نباس تعیین تکل ...

میدونم عزیزجان شوخی کردم

ولی واقعا واسم جای تعجب تو همین سایت می بینم یکی چندین سال نازایی داشته بازم میگه پسر میخوام از خدا نمیگه بچه میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من بخاطر تاج و تختم پسر دوس دارم نه شوهرم من چون از اول قبل ازدواجمم همیشه دوس داشتم بچه اولم پس ...

حالا شما که منتطری شاید حکمت خدا این باشه که اول بهت دختر بده از بس میگی خدا بهم پسر بده اول نمیده.هر چی حکمت خداست باید شکر کرد به نظر من عزیزم