2733
2734
عنوان

درچه حالین؟حوصلم سررفته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 116 پست
رشتم ن بابا با کسیم

مجردی پاشو برو بیرو ن دوستات مامانت خواهرت  من ازدواج کردم شهر دبگ هیشکی کنارم نیس متاسفانه 

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
وااییی خداعزیزم حالا مونده   ایشالله ک ب سلامت بیاد بغلت بعدتازه میفهمی شیطونی یعنی چی من ک از ...

شوهرمن پیشنهاد داده چندتا قفل وزنجیر بخریم بکارمون میاد😂حالا انگار شوهرم خودش خیلی بچه ارومی.بهش گفتم به تو بره من نمیتونم تربیتش کنم .یهو صبح بیدارمیشم میبینم بچه م کنارم نیست سقف نگاه میکنم عین مارمولک چسپیده به سقف😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنده باشه اسمش قشنگه

💖💖

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
مجردی پاشو برو بیرو ن دوستات مامانت خواهرت  من ازدواج کردم شهر دبگ هیشکی کنارم نیس متاسفانه&nbs ...

خواهرندارم دوستام شهردیگه دانشجو ان همکلاسیامم خاک تو گورا اهل بیرون رفتن نیستن همه مرتاضن...مامانمم یبارمیاد یبار ن الان بم گف بریم ی سر بیرون حالانمیدونم دیگه برم یا نرم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

خخخ واقعا همینه پسرمن ک تازه یادگرفته دست میگیره ب مبل و تخت  پامیشه و دیواربعد میخاد از دیوار بره بالا وقتی نمیتونه بعد بااخم نگاه من میکنه انگار مثلا من نمیزارم بره😅😅😅

شوهرمن پیشنهاد داده چندتا قفل وزنجیر بخریم بکارمون میاد😂حالا انگار شوهرم خودش خیلی بچه ارومی.بهش گف ...

ای جانم مثل پسر من اونم تو دلم اروم قرلر نداشت وقتیم به دنیا اومد دیونمون کرددقیقا مثل مارمولک میچسبه به در دیوار میکشه بالا

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
خخخ واقعا همینه پسرمن ک تازه یادگرفته دست میگیره ب مبل و تخت  پامیشه و دیواربعد میخاد از دیوار ...

😂😂😂😅😅😍😍😍😍ای جانم چه بانمکه خداحفظش کنه.من لحظه شماری میکنم برا این روزاش

2740
ای جانم مثل پسر من اونم تو دلم اروم قرلر نداشت وقتیم به دنیا اومد دیونمون کرددقیقا مثل مارمولک میچسب ...

خداحفظش کنه عزیزم😂😍😍

😂😂😂😅😅😍😍😍😍ای جانم چه بانمکه خداحفظش کنه.من لحظه شماری میکنم برا این روزاش

چشم ب هم بزنی میگذره ازهمه چیزش لذت ببر اتفاقا من نیم ساعت پیش داشتم فکرمیکردم ک پارسال اینموقع چقد سختم بود الان ۲ماه ونیم دیگه پسرم یک سالش میشه خداروشکررر